У Черкасах відбулася Школа бюджетного моніторингу

Главная/Громадські організації Черкащини, Новини, Новини НГО/У Черкасах відбулася Школа бюджетного моніторингу

У Черкасах відбулася Школа бюджетного моніторингу

7-9 квітня у Черкасах відбулася Школа бюджетного моніторингу.

Участь у Школі взяла директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Олена Кудрявцева.

Цей семінар був організований ГО «Молода Черкащина» та проводився у межах проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу. Упродовж трьох днів 20 активістів із Полтавської,Черкаської, Кіровоградської області вчилися розбиратися у міських бюджетах та досліджували, як можна відслідковувати витрати.

Учасники ознайомилися з реформою децентралізації, поняттям місцевого бюджету, його структурою, дізналися, де можна знайти інформацію про місцевий бюджет. Для того, щоб відчути на власному прикладі, як формувати бюджет, учасники Школи зіграли у рольову гру «Лобіювання змін до бюджету». Учасники перевтілились у секретаря міської ради, депутатів, серед яких голова бюджетної комісії та активістів громадських організацій, всі разом намагалися погодити напрями використання коштів місцевого бюджету.
Наприкінці тренінгу учасникам було презентовано методологію оцінки Індексу прозорості, участі і доброчесності, розроблену в рамках партнерства «За прозорі місцеві бюджети», розроблену у 2015 році. Тепер активісти використовуватимуть методологію, виконуючи «домашнє завдання» від тренерів.17795832_1306954206007592_1507736508761161073_n

About the Author:

Оставить комментарий