Відбувся перший арт-пікнік до Дня родини

Главная/Анонс, Новини, Новости/Відбувся перший арт-пікнік до Дня родини

Відбувся перший арт-пікнік до Дня родини

Перший арт-пікнік до Дня родини провели вчора в Молодіжний Центр.
Спершу учасники взяли участь у мозковому штурмі від психолога Наталі Соколан та визначали роль довіри у стосунках з іншими людьми.

Присутні ділилися власним досвідом, пояснювали, що для них означає слово «довіра» та з’ясовували, якими рисами має володіти людина, щоб хотілося їй довіряти.

Для цього психологиня провела для молоді психологічну гру «Маска». Кожен спробував створити власну маску довіри та приміряти її, аби відчути, чи комфортно в ній почувається. Завдяки вправі учасники зрозуміли, яким чином можна ідентифікувати довіру, а кожен для себе зміг визначити індивідуальні якості людей, яким готовий довіряти.

Далі майстриня Anna Kornienko організувала для молоді креативний майстер-клас із виготовлення «ловців снів». У його процесі учасники змогли психологічно розвантажитися та виготовити круті прикраси для свого дому.

Наступний пікнік з арт-терапією відбудеться open air вже завтра о 17.00 в Долині троянд. Для участі реєструйся ТУТ: https://forms.gle/zeb6iokRGGaXLnuR7

Та бери з собою карімат і маску.

Чекатимемо на тебе!)P.S. Усі арт-зустрічі проводимо в невеликих групах із використанням засобів індивідуального захисту та врахуванням вимог адаптивного карантину!

About the Author:

Оставить комментарий