В новий рік із новим волонтером!

//В новий рік із новим волонтером!

В новий рік із новим волонтером!

11 січня 2010 року  відбувся вступний тренінг для волонтера із Італії, який працюватиме в організації найближчі 2 місяці. Алесіо Біні, так звуть нового волонтера, сам знайшов інформацію про партнерську організацію ресурсного центру — РНГО «Центр соціального партнерства» та визвався працювати добровольцем в рамках проекту «Волонтерство – без кордонів», що реалізовується у Сумській та Черкаській областях в період з 2008 по 2010 рік, за фінансової підтримки Німецького фонду «Пам»ять. Відповідальність. Майбутнє.»
Алєсіо вже має досвід роботи в Україні — з вересня по грудень 2009 року він працював у Італійському посольстві в Україні.
Під час тренінгу волонтер мав змогу познайомитися із колективом Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та РНГО slots online «Центр соціального партнерства» (м. Черкаси). Для налагодження продуктивної співпраці всі учасники тренінгу ділилися досвідом міжкультурного спілкування.
Алєсіо також ознайомився із особливостями діяльності організацій та висловив свої очікування від майбутнього волонтерства, а саме – бути корисним у розвитку громадянського суспільства на Черкащині.
Тож, сподіваємося, що наступні два місяці будуть насичені новими ідеями та ініціативами з «присмаком» італійського менталітету)

By |2013-06-06T17:08:26+00:00Январь 13th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment