Онляндія поповнилася прихильниками

//Онляндія поповнилася прихильниками

Онляндія поповнилася прихильниками

9 лютого 2010 року — в День безпечного Інтернету про  соціальний проект компанії «Майкрософт» «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті» дізналося ще близько 70 учнів м. Черкаси. Долучитися до прихильників безпечного Інтернету виявила бажання Черкаська міська гімназія №1. Тренери РНГО «Центр соціального партнерства» у співпраці із Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром провели  навчальні заняття для учнів 9 класів цієї гімназії. Поповнити знання учасників цих занять про безпечну поведінку у Всесвітній  мережі  вдалося через демонстрацію різноманітних рекламних роликів, використання  інтерактивних вправ та поширення інформаційних матеріалів.

Як виявилося у ході заняття багато, хто із підлітків знає про небезпеки, які чатують у мережі, але, на жаль, як їх уникнути знають дуже мало. Тож сподіваємося, що спілкування із тренерами проекту «Онляндія» піде на користь учасникам цього заняття.

А бажаючим долучитися пропонуємо зайти на сайт «Онляндії»  — www.onlandia.org.ua, та детальніше ознайомитися із цим проектом.

By |2014-11-18T10:45:35+00:00Февраль 9th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment