«Подаруй серце дітям»

//«Подаруй серце дітям»

«Подаруй серце дітям»

Під таким дивізом волонтери Черкаського молодіжного центру провели свій міні-проект до Дня Святого Валентина. Студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, представники молодіжної організації AIESEC під керівництвом спеціаліста  молодіжного центру, підготували конкурсно-розважальну програму для дітей.

Волонтери самостійнознайшли ресурси для проведення цього заходу і 11 лютого — напередодні свята завітали до обласного онкологічного диспансеру та обласного притулку «Теплий дім»,щоб подарувати тепло своїх сердець дітям, які там знаходяться. Окрім конкурсів, сувенірів та ласкавих посмішок волонтерів діти — учасники програми отримали чи не найголовніше — увагу та розуміння інших. Всього до організації заходу було задіяно 11 волонтерів та охоплено 30 дітей.

15 лютого любов та сердечне тепло Святого Валентина учасники творчого телевізійного проекту «Відкрий у собі зірку» подарували вихованцям 14 спеціалізованої школи м. Черкаси. Близько 60 учнів 7-9 класів мали нагоду взяти участь у розважальних іграх та конкурсах, а також насолодитися творчими номерами вихованців проекту «Відкрий у собі зірку».

By |2010-07-10T19:38:39+00:00Февраль 16th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok