Під таким дивізом волонтери Черкаського молодіжного центру провели свій міні-проект до Дня Святого Валентина. Студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, представники молодіжної організації AIESEC під керівництвом спеціаліста  молодіжного центру, підготували конкурсно-розважальну програму для дітей.

Волонтери самостійнознайшли ресурси для проведення цього заходу і 11 лютого – напередодні свята завітали до обласного онкологічного диспансеру та обласного притулку “Теплий дім”,щоб подарувати тепло своїх сердець дітям, які там знаходяться. Окрім конкурсів, сувенірів та ласкавих посмішок волонтерів діти – учасники програми отримали чи не найголовніше – увагу та розуміння інших. Всього до організації заходу було задіяно 11 волонтерів та охоплено 30 дітей.

15 лютого любов та сердечне тепло Святого Валентина учасники творчого телевізійного проекту “Відкрий у собі зірку” подарували вихованцям 14 спеціалізованої школи м. Черкаси. Близько 60 учнів 7-9 класів мали нагоду взяти участь у розважальних іграх та конкурсах, а також насолодитися творчими номерами вихованців проекту “Відкрий у собі зірку”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *