26
Лютий

Рік молоді. Як він пройшов на Черкащині?

З метою створення моделі взаємодії ефективного партнерства органів державної влади та громадських організацій щодо підвищення ефективності реалізації державної молодіжної політики, інформування молоді Черкащини про молодіжні громадські організації та звітування управління перед громадою щодо діяльності управління протягом 2009 року у сфері молодіжної політики управлінням заплановано проведення круглого стола „Напрямки співпраці з молодіжними громадськими організаціями” з представниками недержавних організацій.

25 лютого 2010 року в прес-центрі облдержадміністрації управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з ЧОМРЦ проведено круглий стіл, на якому управління прозвітувало перед керівниками громадських організацій та засобами масової інформації про проведену роботу у сфері молодіжної політики за 2009 рік.
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Коваль Віталій розповів про основні молодіжні заходи, які були проведені в рамках Указу Президента України „Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді”.
– Оскільки 2009 рік був проголошений Роком молоді, то велика увага управління зверталася на реалізацію саме молодіжної політики в Черкаській області – зазначив у своєму виступі Віталій Володимирович. – Молодіжні заходи реалізовувалася із молодіжними громадськими організаціями за такими пріоритетними напрямами:
– забезпечення вторинної зайнятості молоді, сприяння вирішенню питань працевлаштування та розвитку підприємницької діяльності молоді через сприяння в реалізації програм, спрямованих на профорієнтацію, забезпечення організації діяльності молодіжних трудових загонів, забезпечення проведення обласного конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді;
– пропаганда здорового способу життя, попередження негативних явищ у молодіжному середовищі;
– утвердження патріотизму, духовності, моральності;
– підтримка громадської активності, організація змістовного дозвілля молоді через створення умов для її самореалізації, організацію проведення конкурсів, акцій, фестивалів, спрямованих на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей молоді, сприяння патріотичному вихованню молоді.
Також на круглому столі звіт про свою діяльність у 2009 році представила директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Белюкіна Наталія Василівна.
– Обласний молодіжний ресурсний центр є інструментом управління у справах сім’ї, молоді та спорту в реалізації молодіжної політики. Але ми намагаємося залучати кошти і з інших джерел для проведення молодіжних заходів.
Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Зеленський Максим Васильович представив результати конкурсу проектів громадських організацій до календарного плану управління на 2010 рік.
– Цей конкурс оголошений управлінням вперше. Його метою є надання можливість отримати фінансову підтримку від управління громадським організаціям і в той же час є прозорим механізмом реалізації молодіжної та сімейної політики в області.

На 2010 рік надано 25 проектів пропозицій 5 громадськими організаціями (ЧООВГО Асоціація сучасного та естрадного танцю України, ЧОМГО «Форпост», Спілка дитячих та юнацьких організацій Черкащини, КМГОЧО «Молода Черкащина», ЧОВ ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВС», ЧММГО «Демократичні перетворення Кураїни») та 3 ініціативними групами (ІГ арт-проекту «Трипільські зорі», ІГ при Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського, ІГ «Творче об’єднання «Пропозиція»).
Комісія з розгляду пропозицій вирішила рекомендувати управлінню 21 проект громадських організацій для включення в календарний план на 2010 рік.
Те, що цей конкурс є прозорим відзначили і присутні керівники громадських організацій.

Файли:

управління у справах сім”ї,молоді та спорту – звіт 2009

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр 2010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *