Волонтерська діяльність Алесіо Біні

//Волонтерська діяльність Алесіо Біні

Волонтерська діяльність Алесіо Біні

Майже місяць минув з того часу як у РНГО «Центр соціального партнерства» та Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі працює іноземний волонтер алесіо Біні.


за цей час він вже багато чого встиг зробити, а саме:
12 січня Алесіо відвідав управління зовнішніх зносин та євроінтеграції Черкаської облдержадміністрації, де ознайомився із специфікою діяльності цієї структури. також у цей день Алесіо
відвідав черкаський міський виконавчий комітет та обговорив можливості співпраці  з владою міста.
13 січня — працівники Центру організували зустріч із адміністрацією першої міської гімназії з метою обговорення  співпраці, так як всі іноземні волонтери, що процювати в ЦСП також  залучалися до роботи на базі гімназії.
Результатом цієї зустрічі стало проведення ряду занять для учнів з економіки (19.01, 21.01). окрім цього у рамках діяльності європейського клубу у гімназії, Алесіо презентував систему освіти Італії для учнівського активу (21.01). У ролі вчителя Алесіо спробував себе у цій же гімназії на уроках італійської мови (16.01, 23.01).
18 січня — Алесіо, виконуючи побажання працівників Центру,підготував презентацію про його батьківщину — італію, з якої ми дізналися більше про  цю європейську країну про її культуру та традиції; політичну ситуацію та географічні особливості.
22 січня — волонтер зустрівся із адміністрацією східноєвропейського університету та бізнес коледжу з метою обговорення можливостей співпраці.
Спільно з молодіжною  організацієAISEC алесіо запланував проведення інформаційних семінарів для студентської молоді на тему «міжнарднх освітніх програм», проведення семінарів заплановано на лютий у приміщенні молодіжного центру.
28.01 — відбулася зустріч із ГО «Діти чорнобиля» це була ознайомча зустріч із громадським сектором Черкас.

By |2010-07-10T03:20:55+00:00Февраль 4th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok