Майже місяць минув з того часу як у РНГО “Центр соціального партнерства” та Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі працює іноземний волонтер алесіо Біні.


за цей час він вже багато чого встиг зробити, а саме:
12 січня Алесіо відвідав управління зовнішніх зносин та євроінтеграції Черкаської облдержадміністрації, де ознайомився із специфікою діяльності цієї структури. також у цей день Алесіо
відвідав черкаський міський виконавчий комітет та обговорив можливості співпраці  з владою міста.
13 січня – працівники Центру організували зустріч із адміністрацією першої міської гімназії з метою обговорення  співпраці, так як всі іноземні волонтери, що процювати в ЦСП також  залучалися до роботи на базі гімназії.
Результатом цієї зустрічі стало проведення ряду занять для учнів з економіки (19.01, 21.01). окрім цього у рамках діяльності європейського клубу у гімназії, Алесіо презентував систему освіти Італії для учнівського активу (21.01). У ролі вчителя Алесіо спробував себе у цій же гімназії на уроках італійської мови (16.01, 23.01).
18 січня – Алесіо, виконуючи побажання працівників Центру,підготував презентацію про його батьківщину – італію, з якої ми дізналися більше про  цю європейську країну про її культуру та традиції; політичну ситуацію та географічні особливості.
22 січня – волонтер зустрівся із адміністрацією східноєвропейського університету та бізнес коледжу з метою обговорення можливостей співпраці.
Спільно з молодіжною  організацієAISEC алесіо запланував проведення інформаційних семінарів для студентської молоді на тему “міжнарднх освітніх програм”, проведення семінарів заплановано на лютий у приміщенні молодіжного центру.
28.01 – відбулася зустріч із ГО “Діти чорнобиля” це була ознайомча зустріч із громадським сектором Черкас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *