10 березня 2010 року в м. Черкаси відбулася публічна презентація результатів проекту «Волонтерство – без кордонів», який реалізовується РНГО «Центр соціального партнерства» в Черкаській та Сумській областях за фінансової підтримки німецького благодійного фонду «Пам’ять. Відповідальність і Майбутнє». Звітна презентація була організована в рамках громадського діалогу на тему міжнародного волонтерства. Учасниками діалогу стали організації, які були залучені до проекту в м. Черкаси та Черкаській області: обласний притулок «Теплий дім», Черкаське представництво Всеукраїнської мережі ЛЖВ, Черкаський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласний молодіжний ресурсний центр, Черкаська міська гімназія №1, молодіжна організація AIESEC, Золотоніський молодіжний центр та студенти національного університету ім. Б. Хмельницького.

Окрім презентації результатів проекту «Волонтерство – без кордонів» та відгуків партнерських організацій про хід проекту, на заході власним волонтерським досвідом міжнародного волонтерства поділився колишній волонтер Корпусу Миру – Майкл Затлаф, який зараз офіційно працює у міській гімназії №1. Крім того, учасники заходу мали змогу почути презентацію програми Волонтери ООН: хто може бути волонтером ООН, де працюють і чим займаються волонтери в рамках цієї програми – відповіді на ці запитання та багато іншого повідав учасникам Джованні Моцареллі координатор програми в Україні.

Джованні Моцареллі також презентував для представників громадських організацій нову можливість залучення людських ресурсів у якості іноземних волонтерів до діяльності організації – так зване «онлайн волонтерство». Цей  вид волонтерства став можливим і доступним нашим організаціям завдяки програмі волонтери ООН, якою було створено спеціальний сайт із обслуговування  організацій та волонтерів, які працюють в режимі онлайн.

Учасники заходу в один голос наголосили на важливості розвитку волонтерства як в межах своєї країни так і на міжнародному рівні. Адже це не лише додає впевненості у своїй активній громадській позиції, але і  дозволяє отримати новий досвід, знання, вміння, друзів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *