15 лотів за 15 тисяч!

//15 лотів за 15 тисяч!

15 лотів за 15 тисяч!

7 квітня 2010 р. у готельному комплексі «Апельсин» відбувся благодійний аукціон творчих робіт онкохворих дітей, який проходить в рамках проекту «Поверни надію!» під патронажем мера міста С.О.Одарича. Під час аукціону було зібрано 15 тисяч гривень, які будуть направлені на фінансову підтримку дитячого відділення онкодиспансеру.

Ініціатором проекту стала молодіжна ГО AIESEC у м. Черкаси, до якої приєдналися МГО «Українська Громада», ЧОГО «Комітет самоврятування громади» та об’єднали свої зусилля для реалізації унікального проекту «Поверни надію!» в підтримку онкохворих дітей.

Згідно з концепцією проекту, волонтери, студенти 4 курсу ЧНУ та ЧДТУ, з грудня місяця проводили нову програму лікування для маленьких пацієнтів дитячого відділення Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Через уроки арт-терапії активісти намагалися допомогти дітлахам звільнитися від негативних емоцій і підтримати їх у боротьбі з хворобою.

У ігровій кімнаті дитячого відділення діти навчалися малювати, опановували техніку «квілінг» (аплікації з паперу), приймали участь у театральних виставах і створювали свої перші твори для завершую чого етапу проекту, закритого аукціону.

Новий проект вже привернув увагу громадськості, ЗМІ. Зацікавленість у аукціоні виявили ТРК «Вікка», «Рось», «Нова Доба», «Місто», «Акцент» і «Вечірні Черкаси».

Потенційними донорами проекту є: письменниця Альбіна Кефрі, компанія «Престиж Скул» та інші.

By |2010-07-10T19:36:21+00:00Апрель 12th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment