Діти взялися за благоустрій Черкас!

Home/Новини/Діти взялися за благоустрій Черкас!

Діти взялися за благоустрій Черкас!

24 квітня 2009 року у Дитячому парку (вул. Хрещатик, 168) з нагоди відзначення Дня землі та Дня захисту навколишнього середовища відбулася акція «Внеси фарби в життя», яка спрямована на благоустрій м. Черкаси та залучення молоді до громадянської відповідальності.

Організатори заходу: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, ініціативна група волонтерів «Небайдужі», КП «Дирекція парків», національний волонтер ООН в рамках реалізації проекту ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні».

Головним спонсором заходу виступає Черкаська обласна організація Політичної партії «Нова Країна» (Блок Віталія Кличко).

Протягом акції група волонтерів  — вихованців приватної арт-студії «Глорія» та Черкаської художньої школи ім. Данила Нарбута – розмалювали близько 40 сміттєвих урн, а студентки Черкаського національного університету: Василенко Анна та Голуб Руслана розмалювали стіну паркового амфітеатру.

Окрім цього під час акції силами вихованців  проекту «Відкрий у собі зірку» було організовано та проведено святковий концерт.

У травні цього року парк відзначає своє 30-річчя – тож сподіваємося, що робота виконана руками дітей буде справжнім подарунком з нагоди ювілею.

By |Апрель 20th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment