Уже традиційними на Черкащині стали волонтерські  табори з екологічним спрямуванням. Цього разу  місцем де «оселилися» волонтери стало м. Сміла.

Саме тут 23-25 квітня 2010 року проходив молодіжний волонтерський табір «Врятуємо долину озер». 25 представників Черкаської області (студенти Смілянського  радіо технікуму і технікуму харчової промисловості та студенти Черкаського національного університету) зібралися заради  благородної мети – допомогти владі міста впорядкувати міський парк.

Акцію було приурочено Дню Землі та Дню захисту навколишнього середовища. Організаторами заходу стали: відділ у справах сім’ї та молоді Смілянського міськвиконкому за  підтримки Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та проекту ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді України». Окрім цього акцію підтримали: Центр туризму та краєзнавства м. Сміли, Черкаський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та бізнесові структури м. Сміла.

За три дні табору волонтерам вдалося зробити велику кількість різноманітної роботи: поставити на території парку нові урни для сміття та інформаційні щити, допомогти вивезти сміття із території парку, привести в порядок  пам’ятники та обеліски. Окрім цього волонтери провели невеличке опитування серед жителів м. Сміла щодо їхньої особистої участі у житті парку. З результатів опитування стало видно, що багато із жителів міста віддають перевагу відпочинку у парку, але, на жаль, мало хто  з них турбується про його стан.

Окрім роботи волонтери розважалися – грали в різноманітні ігри та ділилися власним волонтерським досвідом.

Зі слів директора парку Наталії Миколаївни: «волонтери за три дні зробили той об’єм роботи який би її працівники робили кілька тижнів».

Здається, що працю волонтерів поважає і сама природа – попри всі неприємні прогнози синоптиків, дощ – оминув  табір.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *