Велоквест

//Велоквест

Велоквест

Велоквест 29.05.10. був приурочений до святкування Велодню в Черкасах та пропаганді здорового способу життя.

Квест — це любительські спортивно- інтелектуальні гонки. В ході гри команди отримують завдання. Для перемоги їм потрібне хороше знання міста. Учасники вирішують логічні задачі і шукають підказки. Після вирішення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, яка виконала всі завдання і прийшла на фініш раніше за інших.

Є декілька видів квестів – пішохідний, велоквест, автоквест тощо. Вони відрізняються між собою засобами пересування, а отже, і територією, по якій проходять.

Збір Велоквестерів проходив біля Обласного Краєзнавчого Музею, там же відбувся і старт. На старті команди зареєструвалися, внесли оргвнески, познайомилися з організаторами та іншими командами, отримали настанови, правила гри, деякі пояснення. Також тут організатори відповідали на всі питання квесторів. Після цієї частини одночасно капітани всіх команд отримали перше завдання. Це була карта міста Черкаси, від Краєзнавчого музею до парку 50-річчя включно, від Дніпра до вулиці Ільїна. Це не звичайна карта, де точно позначено всі вулиці, будинки, а знімок міста з супутника. Карта зроблена за допомогою сервісу Google Earth. Це трохи ускладнило пошук необхідних місць (локацій), які були не точно показані на карті, а лише приблизно. Та ще й самі назви локацій були зашифровані. Наприклад, «Секта нечорної квітки» — Білий Лотос, «Місто Ярила» — SunSity на березі Дніпра і т.д. Таким чином, команди мали відгадати 7 локацій, знайти їх. На 4-х локаціях вони мали знайти частини карти, ще на 3-х – коди, тобто послідовність цифр, написані чорним маркером. Наприклад, біля Містка Кохання в парку 50-річчя такий код був написаний на фонарному стовпі, але так, що для того, щоб його побачити – необхідно було зазирнути за нього. Інший код – біля розважального комплексу Бочка – був написаний на дереві, ще один – також в парку – на бордюрі. Зібравши 4 частини карти та 3 коди, команди отримали карту, на якій зображено перехрестя вулиць Шевченка, Дахнівської, Можайського та Пальохи. На карті кружечком обведено місце, де знаходиться наступне завдання. Воно лежало в стовпі на алеї бульвару Шевченко.

Після фінішу всіх команд, обговорення квесту, коли всі відпочили, попили води та трошки заспокоїлися, відбувалося нагородження учасників та переможців. Команди отримали сертифікати на купівлю товарів в спортивному магазині, квитки на безкоштовну гру в боулінг, солодкі призи. А також грамоти, що засвідчують перемогу чи участь в квесті. Після нагородження було зроблено декілька групових фото, команди фотографувалися самі, з організаторами, піднімали велосипеди.

Не дивлячись на погоду, яка на початок квесту була трохи не сприятлива (починався невеликий дощ), гра пройшла дуже добре, команди отримали багато позитиву, добре повеселилися та отримали цінні призи.

By |2010-06-09T16:23:55+00:00Май 31st, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This website uses cookies and third party services. Ok