Переможців обласного конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами» визначено

//Переможців обласного конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами» визначено

Переможців обласного конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами» визначено

До фіналу дійшли 15 учасників. Загалом участь у мистецькому змаганні взяли 62 юні поети шкільного віку з різних міст і районів області. Результатом проби пера черкаських дарувань стали близько півтори сотні творів. Усі вони увійшли до збірки поезії «Тарасовими шляхами».

Участь у конкурсі міг взяти кожен черкащанин віком від 7 до 17 років. Тема творів була довільною. Однак здебільшого юні поети писали про Україну, про своїх батьків та про Великого Тараса.

Сергій  Слинько, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр: «Я взагалі був вражений, з огляду на вік учасників, глибиною їхніх роздумів і глибиною їхнього світогляду, розумінням творів Великого Шевченка».

11-річна Ярослава Малюта з Городищенського району спеціально для конкурсу написала 2 поезії – «Прихилюсь до Тебе, Україно» та «Щире слово Кобзаря».

Ярослава Малюта, учасник конкурсу: «Я спеціально для конкурсу їх написала, а потім ще треба було їх удосконалити».

Удосконалювати поезії дівчинці допомагала улюблена вчителька. Завдяки спільним творчим зусиллям та своєму поетичному хисту, Ярослава посіла третє місце. Фіналісти конкурсу отримали почесні грамоти та збірки. В одні руки по два примірники. Для того, щоб кожен юний поет зміг подарувати свої надруковані у збірочці поезії рідним та близьким. На переможців конкурсу чекають ще більш цінні призи.

Максим Зеленський, управління ОДА у справах сім’ї, молоді та спорту: «Їм потрібно буде написати заяву за місцем проживання, додати до неї копії грамоти і нагороди, і вони матимуть право на відпочинок на березі Чорного моря безкоштовно».

У хвилину свого тріумфу переможці мистецьких змагань, серед яких Ольга Репетило, Євген Загорулько та Артур Багдасарян, продекламували свої творіння.

Потім учасників чекала екскурсія музеєм Кобзаря та мастер-клас від голови Черкаського осередку Національної спілки письменників України – Григорія Білоуса

За матеріалами ТРК «Вікка»: vikka.ck.ua

By |2010-12-31T16:26:26+00:00Май 28th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment