Запрошуємо на етно-екологічний табір

Home/Новини/Запрошуємо на етно-екологічний табір

Запрошуємо на етно-екологічний табір

Завантажити анкету

Черкащина завжди славилася своїми багатими природними ресурсами та заповідними територіями. Однією із таким унікальних і значущих на державному рівні є територія Урочища Холодний Яр, що на Чигиринщині. Місце де сконцентровано унікальний ландшафт, флору та фауну. Місце де представлені всі епохи існування людства. Місце, яке просякнуто нескоримим українським духом й унікальністю історії. На сьогоднішній день гостро постало питання збереження Урочища у його первозданному стані, бо з приходом людей на його територію, Холодний Яр все більше наражається на небезпеку свого вимирання: червонокнижні рослини – піддаються знищенню жителями  ближніх сіл, багата лісова територія – теж під загрозою – багато хто мріє мати там власний дачний куточок… Першими почали бити на сполох екологічні ГО, як альтернативу вирішенню проблем Холодного Яру – представники екологічних організацій Черкащини та України загалом бачать у  визнанні та узаконенні Холодного Яру як національної заповідної зони. Справа не з легких, і окрім величезної роботи на державному рівні існує потреба у вихованні екологічної свідомості місцевих жителів та відвідувачів Урочища.

Як один із способів екологічного виховання є проведення тематичного волонтерського табору, з метою привернення уваги громадськості до унікальності Урочища та необхідності у його збереженні.

Протягом  5 днів (з 23 по 27 липня 2010 р.), живучи у наметовому містечку на території Урочища Холодний Яр, волонтери із різних куточків Черкащини будуть пізнавати та досліджувати історію та екологічні особливості Урочища, вивчати історію та традицію різних історичних епох в які існував Холодний Яр. Передбачається, що інформаційні тренінги, ігри та розповіді будуть проводити  самі ж учасники загону за принципом «рівний-рівному». А жити учасники будуть за всіма  нормами та законами предків, які жили на території Холодного Яру – трипільці, скіфи, сармати…

Трудова складова загону полягатиме у благоустрої території Холодного Яру та формуванні екологічних стежок.

Окрім цього одним із важливих елементів життя загону є збір волонтерами легенд та історій про Урочище серед сільських жителів. Зібравши та розповсюджуючи легенди про Урочище, вдасться інформувати  населення не лише  прилеглих сіл але й всієї Черкащини і навіть України про унікальність цього природного ресурсу.

До участі у таборі запрошується молодь віком від 18 до 27 років, яка проживає у Черкаській області. Необхідно заповнити та надіслати на адресу організаторів анкету учасника до 15 липня 2010 року.

Заповнену анкету потрібно надіслати за адресою яка є в даній анкеті:

Завантажити анкету

By |Июнь 25th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment