21
Червень

Подарунок для черкащан – ніч безкоштовного кіно!

Справжній подарунок до Дня молоді для черкащан підготував Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр та Проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» – ІІІ фестиваль короткометражних фільмів «Ніч кіно». Ось уже два роки поспіль справжні кіномани  відзначають День молоді  під зоряним небом у «компанії»  найкращих короткометражних фільмів з усього світу. Про таке кіно говорять: «воно не для всіх, але для кожного».

Цього року «Ніч кіно» проводиться у партнерстві із Львівською організацією WIZ-ART, яка люб’язно надала фільми – найновіші короткометражки зі всіх куточків світу – учасники та переможці фестивалю WIZ-ART 2010 р.

Організаторами заходу також виступають: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА,   КП «Черкасиоблкіно» та КП «Дирекція парків» м. Черкаси.

Офіційним спонсором фестивалю є  політична партія УДАР Віталія Кличка.

Тож запрошуємо всіх охочий здійснити яскраву подорож у світ короткого метражу –

в ніч із 27 на 28 червня 2010 р., м. Черкаси, літній кінотеатр парку 50-річчя Жовтня, початок о 21.30. Вхід вільний!

Програма ІІІ фестивалю короткометражних фільмів «Ніч кіно»

(27-28 червня 2010 р., м. Черкаси, літній кінотеатр парку 50-річчя Жовтня)

21:30 – 23:30 – ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ + ФІЛЬМИ-ВІДКРИТТЯ
(9 короткометражок-переможців міжнародних кінофестивалів)

БУДЬ-ЩО ДЛЯ ТЕБЕ 20′ Тома Вашаров (Болгарія) 2008
BIRDLAND 7′ Джиммі Ґрассіант (Німеччина) 2009
ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК З ВИКОРИСТАННЯ УЯВНОГО ДРУГА 19′ Ціро Альтабас (Іспанія) 2008
ФІЛЬМ З МОЄЇ ПАРАФІЇ – 6 ФЕРМ 7′ Тоні Донох’ю (Ірландія) 2008
КЛІНТ 4′ Філіп Шольц (Німеччина) 2008
(ПОХОВАНІ) ПОНАД ДАХАМИ 11′ Алекс Лора (Іспанія) 2009
ВЕЛИКІ СПОДІВАННЯ 3′ Алексей Ґубенко (Румунія) 2008
НОТАТКИ ПРО ІНШОГО 13′ Серхіо Оксман (Іспанія) 2009
ПРОЩАННЯ 12′ Ірена Скоріч (Хорватія) 2008

перерва

23:40 -01:40 – ТАНЕЦЬ З ДИЯВОЛОМ
(10 фільмів про спокусу і нестримні бажання)

ВИЧЕРПАНІСТЬ ІІ – КВАДРАТУРА КІЛ 11′ Фернандо Усон (Іспанія) 2010
VIVE LA CRISE! 3′ Алексей Ґубенко (Румунія) 2009
НАПАД 10′ Марко Црноґорскі (Македонія) 2010
ВІН НІКОЛИ НЕ ЗРОБИВ БИ ЦЕ 14′ Анартз Зуазуа (Іспанія) 2009
РЕПРОДУКЦІЯ 9′ Віка Кірхенбауер (Німеччина) 2009
ЖАХЛИВА РІЧ НА АЛЬФІ-9! 6′ Джейк Армстронґ (США) 2009
АКУЛЯЧА ПРИМАНКА 10′ Тоні Нордлі (Норвегія) 2009
БЕТТІ Б. ТА THE THE’S 13′ Фелікс Штінц (Німеччина) 2009
ВОЛОССЯ 18′ Жульєн Алар (Франція) 2009
ТАНЕЦЬ З ДИЯВОЛОМ 11′ Стефан Папе (Бельгія) 2010

перерва

01:50 – 03:50 – GIRL POWER
(10 фільмів найталановитіших молодих жінок-режисерів)

ЧОЛОВІК, ЯКИЙ СПАВ 12′ Інес Седан (Франція) 2009
НОВЕНЬКИЙ ПОЛЯК 30′ Дорота Лампарска (Польща) 2009
УТОПІЯ 7′ Естела Еступінья Ґарсія (Німеччина) 2009
ЕЛЕКТРИК 14′ Мііна Алайарві (Фінляндія / Великобританія) 2009
ЮЛІЯ 6′ Антуан Ардітті (Франція) 2009
ПЛАСТИК І СКЛО 9′ Тесса Йооссе (Франція) 2009
МІСТ ЖИТТЯ 6′ Анґела Штеффен (Німеччина) 2009
ОЛЕНЬ 14′ Терезе Андрен (Швеція) 2009
ЗАКОХАНІ 4′ Анна Смолій (Україна) 2009
БЛУДНИЙ СИН 9′ Мілла Нюбондас (Фінляндія) 2009

перерва

04:00 – 05:00 – SQUARED LOVE
(8 фільмів про незвичайні форми любові)

НАДУВНА БАБУСЯ! 9′ Тельмо Есналь (Іспанія) 2009
AD VITAM 8′ Матьє Лабайе (Бельгія) 2010
SQUARED LOVE 4′ Григорій Когос (Україна) 2009
ГРА З АНГЕЛАМИ 12′ Йаде Харем Акснес (Норвегія) 2009
ТРЕВІС 4′ Деніел Роу (США) 2010
ВЕЧІРКА 15′ Далібор Матаніч (Хорватія) 2009
ПАРИЖ МОНОПОЛІЯ 19′ Антонен Перетятко (Франція) 2010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *