Вашій увазі перелік громадських об’єднань, які Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр опублікував у довідникові у червні 2010 року.

Пропонуємо визначити ТОП-10 найбільш дієвих громадських об’єднань, які будуть публічно представлені та нагороджені до ДНЯ МОЛОДІ: http://bit.ly/reitingNGO

Щоб уникнути масових фальсифікацій на голосуванні є всього 3,5 дні до 09. 00 п’ятниці 25.06.2010. З цією ж метою відсутня можливість голосувати лише за одну організацію. Також Центр сформував комісію по контролю за ходом голосування.

  1. Белюкіна Наталія – голова комісії – директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру
  2. Собова Світлана – національний волонтер ВООН у рамках проекту ПРООН “Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні”
  3. Кордюк Аліна – заст. директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Наперед просимо вибачення, якщо дані про якісь із існуючих організацій не увійшли до збірника та до голосування, адже тут розміщено лише та інформація, яку було отримано від організацій, які вчасно відреагували на звернення Центру. Всі інші громадські об’єднання мають змогу подати інформацію в коментарях сайту або ж надіславши дані на ел. адресу центру: mrc@uch.net

P.S.: для роботи з рейтинговою формою краще використовувати GoogleChrome

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *