ТОП-10 найрейтинговіших молодіжних організацій Черкащини очолив ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс»

//ТОП-10 найрейтинговіших молодіжних організацій Черкащини очолив ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс»

ТОП-10 найрейтинговіших молодіжних організацій Черкащини очолив ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс»

Всі 69 молодіжних громадських об’єднань, які вчасно подали заявки про свою організацію, були виставлені Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром на он-лайн голосування за звання найдієвішої молодіжної громадської організації. Кожен міг висловити свою думку щодо тієї чи іншої організації заповнивши спеціальну он-лайн анкету: http://bit.ly/reitingNGO.

Щоб уникнути масових фальсифікацій на голосування було всього 3 дні з 09.00 22.06.2010 до 09.00 25.06.2010. Також працювала комісія по контролю за ходом голосування, яка не виявила жодного порушення, що б могло вплинути на його результати.

За результатами громадського голосування Управління сімї-молоді-спорту Черкаської ОДА та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр нагородили переможців – ТОП-10:

1. Черкаський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс»;

2. Коаліція молодіжних громадських організацій Черкаської області «Молода Черкащина»;

3. Благодійний фонд «Наддніпрянський фонд»;

4. Черкаське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»;

5. Черкаська обласна організація Комітету виборців України;

6. Громадська організація «Федерація велосипедистів Черкаської області»;

7. Обласна громадська жіноча організація «Черкаський жіночий центр»;

8. Черкаська обласна громадська організація «Ресурсний центр АНГО»;

9. Регіональна непідприємницька громадська speelautomaten організація «Центр соціального партнерства»;

10. Черкаський осередок Всеукраїнської громадської організації Громадянська мережа «ОПОРА».

«Це наша спільна перемога – звернулася до присутніх громадських об’єднань представник організації-переможця, ДемАльянсу, Оксана Ложка, – оскільки ми єдині у своїй меті і постійно співпрацюємо для її досягнення. Тож нехай цей кубок буде нагородою активному громадському рухові на Черкащині, адже ціннісні кроки творять майбутнє!»

За словами керівника конкурсу – Сергія Слинька – цей рейтинг є не останнім. «Не менш важливим визнанням досягнень Черкаської молоді стане конкурс «Молодіжний лідер Черкащини». Попереду Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр також готує ярмарку громадських організацій Черкащини до Дня незалежності України. Саме вона дасть змогу молодіжним громадським об’єднанням презентувати свою діяльність перед громадськістю – для збільшення членів організації, перед владою – для реалізації спільних проектів, самим перед собою – для подальшої співпраці. Потужним стимулом для молодіжних лідерів області стане прийняття облрадою «Положення про обласну премію для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в області».

Проект цього положення разом із проектом Обласної цільової соціальної програми «Молодь Черкащини» на 2010 – 2012 роки вирішили обговорити протягом 2 тижнів та надати свої пропозиції управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА для узагальнення та винесення на сесію облради.

By |2013-05-26T22:31:35+00:00Июнь 29th, 2010|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment