Черкаське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»

На загальних зборах членів Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» мене було обрано регіональним представником.

В травні 2010 року я мав нагоду приймати участь, як співорганізатор та учасник (дистанція 6 км), в проведенні І Черкаського легкоатлетичного пробігу в рамках акції приуроченої до дня пам’яті померлих від СНІДу.

[starrater tpl=10 ]

Основним досягненням за 2010 рік я вважаю народження донечки Софійки. Я та моя жінка ВІЛ-позитивні але ми на власному досвіді довели собі та іншим, що у ВІЛ-позитивних людей можуть народитися здорові та дуже красиві діти, головне щоб ми, батьки, змогли подарувати їм свою любов та виростити достойну людину.

Дивлячись на цю крихітку я розумію, що не даремно живу.

Свою участь, як активіста в роботі ВІЛ-сервісної організації я вважаю своїм повсякденням. Те, що кожен день приходиться допомагати відстоювати своє місце в суспільстві для ВІЛ-позитивних людей, я вважаю своїм повсякденням. І я дякую Богу, що він мене веде цим шляхом і посилає мені достойних, шляхетних та добрих людей, які розуміють що таке людяність.

7 Комментариев к “Кандидат в ЛІДЕРИ: Андрійченко Дмитро”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *