Громадський рух —  організувала Центр підтримки жінок, що розлучаються: допомога 200 жінкам. У листопаді 2010 року обрана головою правління Черкаського міського осередку ВГМО «Фундація регіональних ініціатив».

Освіта – здобула кваліфікацію тренерки з гендеру, застосувала у численних тренінгах.

Наука — наукова монографія, академічні публікації.

Культура – організований студентський тиждень культури.

Мистецтво —  авторська книга, підготовка переможців літкокурсу.

Мораль — стала членом Регіональної експертної комісії з питань моралі.[starrater tpl=10]

Основним своїм досягненням вважаю вміння успішно поєднувати різні сфери діяльності, здобувати нові знаня і  навички та завжди ділитися ними з іншими!

Лідерство у жіночій організації «Славія», допомогло мені організувати Центр допомоги жінкам під час розлучення, що надав юридичну і психологічну підтримку понад 200 жінкам, які  опинились у скруті.

У результаті успішного закінчення курсу Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні, отримала кваліфікацію тренерки, яку застосувала у численних тренінгах для юнацтва та молоді.

Socializing For Profits

tch The Rat Race, Discover The World'>Escape Plan: Ditch The Rat Race, Discover The World

lign: justify;»>Розвиваючись, як науковець, працюючи над науковими книгами, статтями, я постійно вдосконалююсь як викладач, який веде за собою студентів, повинен бути лідером і прикладом для них.  А щоб розвиток студентів був всебічним – організовано тиждень культури, що містив близько 20-ти окремих заходів, у тому числі поїздку до Верховної Ради України.

Будучи авторкою літературних книг (навесні вийшла збірка для малят «Райдуга-стежинка») і публікацій, переможницею конкурсів намагаюся максимально допомагати юним талантам. Волонтер благодійного проекту «Допоможи мистецтву і воно допоможе іншим». Упорядкувала літературний альманах «Спалах», підготувала до друку збірку творів учнів шкіл-інтернатів. Керівниця літературної студії «Дебют» при Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.Симоненка, двоє учасників якої стали переможцями обласного літературного конкурсу. Представляла черкаську літературу на цьогорічному XIV семінарі творчої молоді, на літературній сцені етнофестивалю «Країна мрій». Як письменниця допомагаю у медійному супроводі Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну».

На весні мене запрошено до складу Регіональної експертної комісії з питань моралі. Це дало змогу включити до обговорюваного Закону пропозиції про неприпустимість транслювання неповаги до дитини та випадків гендерної дискримінації, як таких, що суперечать моральним принципам.

zp8497586rq
zp8497586rq