Молодіжним лідером Черкащини -2010 року можеш стати ТИ!

//Молодіжним лідером Черкащини -2010 року можеш стати ТИ!

Молодіжним лідером Черкащини -2010 року можеш стати ТИ!

Сергій Слинько

Молоду людину року на Черкащині вперше визначать он-лайн голосуванням всі бажаючі мешканці області. Основним критерієм оцінки стане результат та суспільний вплив реалізованих громадсько-корисних проектів, які здійснювалися людиною в рамках її професійної чи громадської діяльності на теренах Черкаської області протягом 2010 року.Учасником конкурсу «Молодіжний лідер Черкащини-2010» може бути будь-яка молода людина, яка має значні досягнення у молодіжному середовищі області. Частину учасників конкурсу вже запропонували члени експертної ради, а основну частину – чекаємо пропозицій від молоді.

Член експертної ради, Світлана Собова – національний волонтер ВООН проекту ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» повідомила, що конкурс по визначенні молодіжного лідера Черкащини обласний молодіжний ресурсний центр та управління сім’ї-молоді-спорту ОДА проводить вже третій рік, однак якщо раніше експертна рада обирала лідера, то зараз це лише своєрідний допуск для голосування, щоб провірити відповідність поданої інформація положенням конкурсу.

Це максимально прозорий конкурс – констатує його керівник, Сергій Слинько – за ходом голосування може слідкувати кожен бажаючий на будь-якому етапі. Також це максимально об’єктивний конкурс, оскільки кожен бажаючий може висловити свого думку з приводу того чи іншого лідера. А можливості впливу на результати його голосування абсолютно мінімалізовані на програмному рівні – продовжує Сергій – інтернет-ресурс є автономним і тому будь-хто із членів експертної ради не має на нього впливу. Саме тому в конкурсі можуть брати участь навіть його організатори.

А от що думають кандидати в лідери:

Анна Харченко – голова БФ «Надніпрянський»: «конкурс стимулюватиме дуже багато молодих людей до того, щоб вони проявляли себе більш активно і пробували себе у молодіжних проектах. Особисто мені буде цікаво спробувати себе, поборотися за звання молодіжного лідера, дізнатися чого я варта».

Таісія Плахута – голова Черкаського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс»: «Цей конкурс – об’єктивна оцінка громадою моєї діяльності».

Дмитро Андрійченко – регіональний представник Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»: «Ми можемо дізнатися чого ми варті і визначити свій потенціал для подальших кроків»

Он-лайн голосування триватиме до 15 грудня 2010 року, тому молодь має ще 5 місяців, щоб проявити себе більш активно та подати свої кандидатури на участь у конкурсі. Деталі на http://mrc.ck.ua/cat/mol-lider.

Пам’ятай, молодою людиною року на Черкащині можеш стати саме ТИ! Спіши проявити себе!

Керівник конкурсу: Сергій Слинько, (0472) 36-00-59, 067 473 11 52, 093 863 36 88

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати клікнувши прямо на цей текст та на http://mrc.ck.ua/cat/mol-lider. А також, звичайно ж,  ВКонтакте:  http://vkontakte.ru/event19008748

Організатори конкурсу: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр

By |2010-12-31T16:18:02+00:00Июль 21st, 2010|Молодіжні лідери Черкащини-2010|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment