6.04.2010 обрана Головою Черкаського обласного осередку ВМГО«Демократичний Альянс».

Організація та проведення заходів: Квест «Шляхом Героїв», Акція «Смерть приходить», Прес-конференція «Куріння неповнолітніх», Акція «Смертоностні мафіозі:НОН-СТОП», Акція «Без права на думку», Акція «Жертвам катувань українською міліцією», «Здоровий» квест, Велоквест, Громадянська кампанія «Місто без тютюнового диму», День Св.Валентина для дітей, «Вихід з демократії.Пароль:2450»

[starrater tpl=10]

До початку року розпочала та вже у 2010 продовжила і успішно закінчила участь у Кампанії громадської активізації молоді «Україна, яку будуємо ми!» ВМГО «Демократичний Альянс», в рамках якої очолила Громадянську кампанію «Місто без тютюнового диму» у місті Черкаси, яка продовжується і наразі.

Пройшла навчання у рамках Міжнародного проекту «Академія політичної освіти», стала автором дебатної статті «Бездарна мажоритарна система».

6.04.2010 року одноголосно обрана Головою Черкаського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

Разом з осередком та іншими організаціями провела такі заходи:

Квест «Шляхом Героїв»

Акція «Смерть приходить»

Прес-конференція «Куріння неповнолітніх»

Акція «Смертоностні мафіозі НОН-СТОП»

Акція «Без права на думку»

Акція до Дня пам’яті жертв катувань української міліції

«Здоровий»квест

Велоквест в рамках Велодня

Акція «Європейському місту – європейські дороги»

День Св.Валентина для дітей

«Вихід з демократії. Пароль:2450»

7 Комментариев к “Кандидат в ЛІДЕРИ: Таісія Плахута”

 • Дякую! Мені дуже приємно чути похвальні відгуки про мою діяльність :))

 • кто ставит единицы буквально каждые пару секунд?!! Разве это говорит о том, что «можливості впливу на результати його голосування абсолютно мінімалізовані на програмному рівні» или, всё-таки, об обратном?! Как за пару минут могут проголосовать более ста человек, и так на протяжении часа?!!!

 • Сергій Слинько:
  Я глибоко стурбований тією ситуацією, яка виникла навколо он-лайн голосування за молоду людину року на Черкащині – хід голосування останнім часом змінюється подеколи погодинно і відразу кілька кандидатів звернулися з проханням роз’яснити причини.
  Як програміст за фахом можу сказати, що будь-яке інтернет-голосування не може бути на 100 % захищеним. Зі своєї сторони ми його зробили максимально-захищеним, виходячи з наших можливостей.
  Що ж до ходу голосування особисто я не маю зараз напевно права робити самостійно висновки. А збирати експертну раду за 3 дня до завершення голосування напевно мало доречно. Тому пропоную зібрати членів експертної ради в день нагородження. Тоді ж розглянути ввесь хід голосування (він постійно автоматично фіксується) і всі нечесно зароблені бали стануть явними. Вже експертна комісія хай сама колегіально робить висновки і приймає рішення про зняття того чи іншого балу і як наслідок визнання переможця.

  Таким чином переможцем стане той, хто чесно набере найбільшу кількість голосів. Виходячи із даних на сторінках кандидатів, то це «рейтинг» помножено на кількість тих, хто проголосував (Rating *votes cast)

  Наразі управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА передбачило кошти для нагородження переможців. Точна дата, місце та формат розробляється. Якщо є пропозиції, будемо раді їх врахувати.

  Чекаємо Ваших пропозицій та зауважень на сайті у коментарях або ж в будь-який інший для Вас зручний формат.

 • Тоже очень интересная ситуация с голосами. Как Вы собираетесь анализировать 1500 голосов и определять их легитимность? А вдруг кто-то намеренно подставляет кандидата?

 • (Тоже очень интересная ситуация с голосами. Как Вы собираетесь анализировать 1500 голосов и определять их легитимность? А вдруг кто-то намеренно подставляет кандидата?)

  Сергій Слинько
  Дуже просто хоча б по ІР. Доречі наразі вже сам перегляд ходу голосування, поки що тільки по IP-адресах, дуже здивував організаторів: за одного з кандидатів з інтервалом у одну хвилину здійснювалося голосування десятками протягом тривалого часу з одного айпішніка!!! – справа рук «майстра». Натомість деякі «фанати» систематично здійснювали не лише голосування високими балами за свого улюбленця, а й псували рейтинг іншому кандидату одиничками

  Це стало можливим в зв’язку з тим, що у провайдерів не така вже й велика кількість точок виходу до Всесвітньої мережі Інтернет і якщо ми б поставили обмеження виключно раз голосувати з одного ІP, автоматично не дали змогу проголосувати навіть членам нашого колективу, де під одним «ІР» знаходиться більше десятка комп’ютерів.

  На щастя вся інформація про хід голосування автоматично та ретельно фіксувалася сервером і організаторам нічого не з залишається як передати її експертній раді для ознайомлення. Надіюся що експертна рада колегіально зможе визначити де мали місце фальсифікації і кому доведеться ліквідувати нечесно зароблену частину голосів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *