Молодь з надією працевлаштуватися через самозайнятість

Home/Новини/Молодь з надією працевлаштуватися через самозайнятість

Молодь з надією працевлаштуватися через самозайнятість

Безробіття серед молоді у світі сягнуло найвищого рівня від початку спостережень з 1991 року — такими є висновки Міжнародної організації праці. Працевлаштування через самозайнятість  — такою є одна із цілей  Черкаського обласного молодіжного центру праці. З цією метою в області вже втретє проходить етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Цьогоріч в конкурсі взяли участь 54 бізнес-плани.

31 серпня 25 кращих «бізнес-планувальника» взяли участь у підведенні підсумків конкурсу, серед яких є і переможці – вже учасники Всеукраїнського конкурсу! Ними стали:

З номінації «Соціальний проект» уманчанки Бутило Руслана з проектом Альтернативні шляхи обеззараження води на потужностях КП «Умань водоканал», та Лисенко Анастасія — Створення студентського навчально-інформаційного центру кадрового

дослідження уманської філії Європейського університету;

З номінації: «Виробництво, сфера послуг і торгівля» Кусень Юлія (Ветеринарна клініка «Кузьма»), Остапенко Юлія (Відкриття перукарні «Лілія»), Галаган Катерина (Послуги у сфері фотографії).

До уваги учасників запропоновано навчальні блоки за участі успішних молодих підприємців, спеціаліста з інвестування та кредитування малого та середнього бізнесу, який обіцяв допомогти залучити інвестиції до кращих бізнес-ідей. Також що далі робити зі своїми, вже прописаними, бізнес-ідеями допомогли розібратися представники першого в області консалтингового агентства «Персонал».

Керівник конкурсу,

Сергій Слинько – 36-00-59, 093 863 36-88, 067 473 11 52

zp8497586rq
By |Август 31st, 2010|Новини|Комментарии к записи Молодь з надією працевлаштуватися через самозайнятість отключены

About the Author: