Вітаємо трудовий загін Черкащини «ЕкоПоліс» з зайнятим 6 місцем серед 19 команд України на IV Всеукраїнському фестивалі молодіжних трудових загонів «Ми працею славимо тебе, Україно!».

Метою фестивалю стала пропаганда традицій руху молодіжних трудових загонів, привернення уваги громадськості, засобів масової інформації до проблем зайнятості молоді у літній період; організація змістовного дозвілля учасників молодіжних трудових загонів; сприяння всебічному розвитку творчих та фізичних здібностей молоді, пропаганди здорового способу життя.

Не тільки мета фестивалю була нелегкою, а й сама конкурсна програма змусила учасників «попотіти, показати все на що здатні молоді люди». Першим конкурсом стала «Візитна картка молодіжного трудового загону», під час якого учасники презентували свою назву, девіз, форму одягу, прапора та емблему.

Далі був творчий конкурс, який складався з зроблених абсолютно власними руками стінгазет про життя загону до фестивалю та театралізований виступ загону «Знайомтесь – це ми!» хвилин на 10 – 15.

Творчість творчістю. Це весело, цікаво, захоплююче…, потім прийшла пора продем