Черкаське обласне управління сім’ї-молоді-спорту пропонує створити «Молодіжну громадську раду при управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА», до складу якої ввійдуть громадські активісти, члени молодіжних громадських організацій, студентського та шкільного самоврядування.Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр розробив проект положення про цю раду і вже пересилав його громадським активістам до обговорення та внесення проп

озицій щодо змін і вдосконалення в тексті документу, а також – до складу Молодіжної громадської ради (в термін до 20 листопада). Проект положення  також розміщене за цим посиланням.

Отримані пропозиції на mrc.ck.ua@gmail.com оперативно будуть розміщені на цьому ресурсі http://mrc.ck.ua/2010/10/civic-advice.html. Що ж до кандидатур, для зручностіо, варто вказати: ПІБ, назву організації, посаду в організації, досвід громадської роботи, мотивацію та контактні дані (тел., ел. адресу).

zp8497586rq

2 Комментария к “Черкаська молодь матиме свою громадську раду при органах державної влади!!!!”

 • В целом мне нравится идея о структуре МГР. Положення усраивает.
  У меня есть кое-какие замечания.
  Я бы расширил сферы действия МГР. Молодежь скоро выйдет из временной категории молодежи и нам надо иметь сферу влияния с перспективой на будущее. Если это консультативно-совещатнльный орган при Управлінні, то необходимо расширить влияние на «семейную политику» и уделить внимание спорту.

  По ст.3
  Стаття №3. Порядок функціонування та структура
  Молодіжної громадської ради.

  Матеріальне забезпечення діяльності Молодіжної ради покладається на управління у справах сім’ї, молоді і спорту Черкаської ОДА.
  Я бы добавил самостоятельный поиск средств финансирования.
  Рішення Молодіжної громадської ради є обов’язковими для виконання.
  Для виконання кого? Членів ради чи когось ще? Це ж консультативно-дорадчий орган. Чи я щось не розумію.

  С уважением,
  Дмитрий Андрейченко,
  региональный представитель
  ЧОВ ВБО «Всеукраинская Сеть ЛЖВС»

 • Надзвичайно зацікавилася ідеєю про створення молодіжної громадської ради при управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Вважаю, що вона є надзвичайно цікавою та актуальною. В наш час, час, коли молоді люди є надзвичайно активними, креативними та амбітними — їх необхідно залучати до вирішення актуальних питань сьогодення, залучати до розвитку молодіжної політики регіону.
  Надсилаю Вам свою анкету – сподіваюся, вона Вас зацікавить.
  1. Чубіна Анастасія Сергіївна
  2. Учнівська Міжпарламентська Асамблея
  3. Спікер Учнівської Міжпарламентської Асамблеї
  4. В молодіжній політиці 5 років.
  З 2007 року – член правління обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
  З 2007 року – член Учнівської Міжпарламентської Асамблеї.
  З 2009 року – стипендіат міського голови в номінації «За активну суспільно-громадську діяльність».
  З 2010 року – спікер Учнівської Міжпарламентської Асамблеї.
  Президент дебатного клубу та волонтерського загону Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка. Організатор численних благодійних акцій та проектів. Організатор міського конкурсу «Краща модель учнівського самоврядування». Два роки поспіль випускниця «Школи юного менеджера», організованої за ініціативою міського голови. Учасниця багатьох конференцій та симпозіумів всіх рівнів, серед яких:
  • ІІ Всеукраїнський форум молодіжної дипломатії (м. Київ, м. Кременчук) (2008 рік);
  • Освітня політика Німеччини та Євросоюзу: уроки для України (Німеччина, Франція) (2009 рік);
  • Всеукраїнські дебати «Бердянський ринг — 2009» (м. Бердянськ)
  (2009 рік);
  • Всеукраїнська конференція «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг» (Кривий Ріг) (2010 рік);
  • Всеукраїнські дебати «Бердянський ринг — 2010» (м. Бердянськ)
  (2010 рік);
  та інші.

  5. Часом доведено, що молоді люди є рушійною силою будь-якої держави. Я завжди наголошую на тому, що молодь – це не лише майбутнє, молодь – це в першу чергу сьогодення. Сьогодення, ідея якого необхідно підтримувати, до думку якого необхідно прислуховуватися, амбіції якого необхідно реалізовувати.
  Пройшовши шлях звичайної учениці до спікера Учнівської Міжпарламентської Асамблеї (учнівський парламент міста Черкас) — я навчилася правильно розставляти пріоритети, ставити перед собою цілі та приймати ефективні менеджерські рішення. Всі мої вміння підкріплюються розумінням проблем молодіжної політики та знанням актуальних питань молоді.
  Дізнавшись про ідею створення молодіжної громадської ради при управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, ознайомившись з основними завданнями та цілями ради — я не вагаючись вирішила запропонувати свою кандидатуру. В наш час важливо мати можливості, але ще важливіше мати бажання.

Обсуждение закрыто.