Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні», РНГО «Центр соціального партнерства» запрошує голів та проектних менеджерів громадських організацій Черкащини, що працюють з молоддю, до участі у тренінгу «Залучення донорських коштів до діяльності громадських організацій».

Тренінг відбудеться 28-29 жовтня з 10.00 до 15.00 у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Та

кож організатори розглядають можливість проведення аналогічних тренінгів у районих центах Черкащини.

Участь у тренінгу безкоштовна, організатори забезпечують роздатковими матеріалами та кавами-паузами. Всі інші витрати покриваються учасниками самостійно.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися, надіславши нам офіційний лист на mrc.ck.ua@gmail.com від Вашої організації з такими даними: ПІБ кандидата, організація, яку представляє кандидат, та побажання щодо навчальних блоків тренінгу. Всилу обмеженої кількості учасників організатори залишають за собою право конкурсного відбору.

zp8497586rq

Один комментарий к “Громадські організації Черкащини дізнаються як залучати донорські кошти та інші ресурси до своєї діяльності”

  • Для качественного оказания услуг, необходима финансовая донорская поддержка. Очень хотелось бы улучшить возможности и умение выйти на тех людей и организации (Фонды т.д.), которые имеют возможность решить финансовые проблемы, такие как вопросы лечения гепатитов, онкозаболеваний, не секрет что на сегодня одна из важнейших проблем — эпидемия туберкулеза. Но и здесь не все так просто, необходимы средства на диагностику, зачастую на саму противотуберкулезную терапию, поддерживающие препараты.)
    Расчитываю расширить свои знания на даном тренинге.

Обсуждение закрыто.