Новини

Громадські організації Черкащини дізнаються як залучати донорські кошти та інші ресурси до своєї діяльності

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні», РНГО «Центр соціального партнерства» запрошує голів та проектних менеджерів громадських організацій Черкащини, що працюють з молоддю, до участі у тренінгу «Залучення донорських коштів до діяльності громадських організацій».

Тренінг відбудеться 28-29 жовтня з 10.00 до 15.00 у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Та

кож організатори розглядають можливість проведення аналогічних тренінгів у районих центах Черкащини.

Участь у тренінгу безкоштовна, організатори забезпечують роздатковими матеріалами та кавами-паузами. Всі інші витрати покриваються учасниками самостійно.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися, надіславши нам офіційний лист на mrc.ck.ua@gmail.com від Вашої організації з такими даними: ПІБ кандидата, організація, яку представляє кандидат, та побажання щодо навчальних блоків тренінгу. Всилу обмеженої кількості учасників організатори залишають за собою право конкурсного відбору.

zp8497586rq

One thought on “Громадські організації Черкащини дізнаються як залучати донорські кошти та інші ресурси до своєї діяльності”

  1. Для качественного оказания услуг, необходима финансовая донорская поддержка. Очень хотелось бы улучшить возможности и умение выйти на тех людей и организации (Фонды т.д.), которые имеют возможность решить финансовые проблемы, такие как вопросы лечения гепатитов, онкозаболеваний, не секрет что на сегодня одна из важнейших проблем – эпидемия туберкулеза. Но и здесь не все так просто, необходимы средства на диагностику, зачастую на саму противотуберкулезную терапию, поддерживающие препараты.)
    Расчитываю расширить свои знания на даном тренинге.

Comments are closed.