За офіційними даними Міжнародної організації праці цьогоріч безробіття серед молоді у світі сягнуло найвищого рівня від початку спостережень з 1991 року. Найбільш уразливими експерти відзначають молодь робітничих професій.

За результатами опитування та моніторингу ринок праці робітничої молоді в Черкаській області буде презентований 08.10.2010 об 11.00 у приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру (м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, оф.26).Під час круглого столу також буде обговорено реальний стан працевлаштування випускників робітничих професій в сучасних умовах та сплановані подальші спільні кроки вирішення проблемних питань їх працевлаштування.

До участі у круглому

столі запрошені начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, начальник відділу вищої та професійно-технічної освіти Головного управління освіти і науки Черкаської ОДА, директори Черкаського обласного та міського центрів зайнятості, представники адміністрації та учнівської молоді навчальних закладів.

Організатори: Черкаський обласний молодіжний центр праці за підтримки відділу вищої та професійно-технічної освіти Головного управління освіти і науки Черкаської ОДА; РНГО «Центр соціального партнерства» в рамках проекту американська неприбуткова організація PH International (Пі Ейч Інтернешнл) та корпорації Microsoft «Відкритий світ інформаційних технологій».

zp8497586rq