«Свято для дітей» — таку назву мав проект, реалізований волонтерами Золотоніського молодіжного центру у санаторній школі-інтернат 21 жовтня 2010 року.

Ще влітку  Анна Буркут — учениця 10 класу гімназії ім. С.Д. Скляренка разом з Ванессою Рой — добровольцем Корпусу Миру США в Україні, яка живе та працює в нашому місті, відвідали міжнародний волонтерський табір «Територія дії», що проходив за підтримки проекту ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» та Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. На цьому таборі наші представники мали можливість познайомитися з роботою волонтерів з Німеччини, Польщі, Пд. Кореї, Ірландії та волонтерів з усієї України. Там у них була можливість написати та презентувати свій проект із залученням волонтерів до здійснення конкретної доброї справи у своєму рідному місті. Їх проект з організації свята для дітей із міської санаторної школи-інтернату був підтриманий і отримав часткове фінансування від ПРООН, результатом чого стало проведення справжнього свята Хеллоуін.

До підготовки свята було залучено більше 10 волонтерів — учнів шкіл та студентів технікуму ветеринарної медицини. Молодь розробила план заходу, розподілила обов’язки та підготували необхідні декорації для святкового вечора. Волонтери спробували себе й у ролі “фандрайзерів” — з їх допомогою було залуче

Один комментарий к “Волонтери влаштували справжнє свято для дітей!”

Обсуждение закрыто.