Сергій Слинько

Абсолютно всі конкурсанти виявилися наскільки сильними, що організатори та журі просто змушені були всіх нагородити як переможців, щоправда в різних номінаціях…:

  • «Студент-громадський діяч» – Глухова Вікторія (Смілянський технікум харчових технологій НУХТ);
  • «Студент-підприємець» – Миронюк Галина (СТХТ НУХТ);
  • «Студент-науквець» – Шелудько Ірина (СРТ ЧДТУ);
  • «Студент-спортсмен» – Буряк Олександр (СТХТ НУХТ);
  • «Студент-журналіст» –  Коломієць Вікторія (СРТ ЧДТУ);
  • «Студент-митець» – Битяк Іван (СТХТ НУХТ).

За оцінками журі у всіх турах, а це «візитка», «конкурс соц. проектів», «талант» та «дебати» гран-прі конкурсу отримав студент СРТ ЧДТУ (Смілянського радіотехнікуму) – Андрій Грязнов. Андрій спочатку креативно презентував себе, використовуючи мультимедіа, потім на конкурсі соцпроеків запропонував установку в центральній частині м. Сміла – платних біотуалетів. Чесно кажучи, початкові слайди з зображенням туалету трішки були неочікуваним

и для журі, однак конкурсант абсолютно чітко актуалізував проблему, запропонував реальні шляхи її втілення, продемонстрував правдоподобний кошторис та навіть рентабельність. Далі учасник підкорив журі та публіку своїм талантом – реп-композицією зі власноруч написаними словами та музикою щирою українською мовою. Останнім конкурсним випробуванням стали запеклі дебати, де Андрій гарно викрутився наладивши діалог з аудиторією, в той час як більшість учасників про цей шанс не використала.

Організаторами, не побоюся цього слова, «свята» для учасників та публіки став Смілянський міський відділ сім’ї та молоді. Серед члені журі були представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та Смілянської міськадміністрації, української дебатної академії, а також Черкаського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс».

Отже вітаємо переможців та особисто Андрія Грязнова з ПЕРЕМОГОЮ!!!, також вітаємо керівника конкурсу, Людмилу Супрунову з Смілянського міського відділу сім’ї, та молоді за успішно та на високому рівні організований конкурс. Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр висловлює Людмилі щиру подяку за активну участь у реалізації молодіжної політики.

zp8497586rq