Сергій Слинько

Яскравим дійством відсвяткують Черкаси Всесвітній День толерантності. Головною вулицею міста молодь буде нести Полотно Миру – довжелезне панно, зшите руками молоді з велетенської кількості клаптиків тканини з своєрідним баченням толерантності на кожній ділянці. Цей яскравий символ взаємоповаги та доброти прикрасить велике серце толерантності із запалених свічок.Головною метою акції є примноження та закріплення серед черкасців мови миру та толерантності, протидія поширенню ксенофобії, ворожнечі та нетерпимості.

Ініціатором акції є Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, студенти інституту природничих наук ЧНУ ім. Б.Хмельницького, школярі міста і області, молодіжні громадські організації, волонтери.

Полотно Миру пронесуть 16

листопада 2010 року від площі Дружби народів (1530) до площі Т.Г. Шевченка (з 1600). Панно розстелять півкругом на театральній площі біля драмтеатру, в центрі полотна кожен бажаючий зможе поставити запалену свічку на символічне серце толерантності. На площі в цей час гратимуть музиканти, проводитимуться яскраві флешмоби («Обійми даром», «Школа манер») та інші активні дії.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в захоплюючому дійстві, присвяченому перемозі дружби, добра та єдності.

P.S. До дружнього полотна вже пришиті клаптики з Тальнівського, Смілянського, Канівського, Маньківського, Городищенського, Камянського районів Черкащини. Також неабияку активність прпоявили черкаські школи № 19, 24,34, 31,14, 12, 23,3 і багато інших. В понеділок зранку доють свої частинки панно й структурні підрозділи обласної державної адміністрації. Спіши долучитися і ТИ! Детальніше – Ольги Галушко 36-00-59, (097) 775 97 38

zp8497586rq