Сергій Слинько

Випускники кулінарного відділення Черкаського вищого професійного училища були шоековані, коли в аудиторію замість звичних учителів ввійшло відразу четверо малознайомих людей: керівник обласного молодіжного центру праці – Сергій Слинько, психолог – Ольга Сергіївна Сидоренко, адміністратор та шеф-повар готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» — Саід Абдель Мавгуд та Сергій Коток.

Поки поради щодо спілкування з роботодавцем доносила Ольга Сергіївна учні з відкритим ротом слухали, деякі показували своє здивування, інколи кивали головою. Однак коли Сергій Слинько радісним голосом нагадав учасникам, що домовленість в силі, обіцяна гра-симуляція з проходженням співбесіди з роботодавцем відбудеться і попрохав передати для аналізу резюме… Подиву всіх присутніх не було меж: активні на попередньому семінарі з керівником МЦП учасники засоромилися і не виявили жодного бажання знайомити реального роботодавця з своїми резюме. Мовляв якби це було насправді один-на один з роботодавцем, коли б… На всі переконання роботодавців відреагувала аж одна дівчина. Одиниці сказали що в них робота вже є або «всьо давно домовлено», дівчина сказала, що їй головне вдало вийти заміж. Інші призналися, що не очікували справжніх роботодавців з готельно-рестораного комплексу, яким реально потрібні працівники їх профілю, і просто «випали в осадок».

Все ж згодом робота семінару була налагоджена і учасникам вдалося проявити себе та подивитися на інших під час спілкування по телефону з роботодавцем, проходження співбесіди, практики. Представники ресторану «Апельсин» щиро поділилися думками щодо критеріїв відбору персоналу в їхньому закладі і як себе мають показати себе потенційні працівники для успішного працевлаштування.

Сергій Слинько звернув ува