Уманчанка Руслана Бутило найкраща у конкурсі бізнес-планів серед молодіжних соціальних проектів!!!

/, Черкаський обласний молодіжний центр праці/Уманчанка Руслана Бутило найкраща у конкурсі бізнес-планів серед молодіжних соціальних проектів!!!

Уманчанка Руслана Бутило найкраща у конкурсі бізнес-планів серед молодіжних соціальних проектів!!!

Сергій Слинько, керівник конкурсу в Черкаській області

Це перша і найяскравіша перемога черкащан за 12 років існування Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Цьогоріч в конкурсі взяли участь близько 800 бізнес-ідей і лише 99 дійшли до фіналу.

Руслана Бутило набрала найбільшу кількість балів при експертній оцінці проекту ще в Черкаській області, а згодом за попередніми експертними судженнями стала фавориткою всеукраїнського конкурсу. Разом з тим її шлях до тріумфу не був простим. Під час публічного захисту своєї бізнес-ідеї перед київськими експертами Руслану наче випробовували уточнюючими запитаннями, на кожне з яких авторка все чіткіше і впевненіше давала аргументовані відповіді. На кшталт : «проблематика? – будь ласка, технічне обґрунтування? – прошу, хімічні показники? – легко, кошторис? – за любки…». В результаті перше місце та модерний ноутбук в подарунок!!!

Да…))), власне ж сама бізнес-ідея ції молодої дівчини заключається в альтернативних шляхах обеззараження води на потужностях КП «Уманьводоканал». В анотації про проблему, яку збирається вирішити її проект, авторка повідомила: «Використання в технологіях підготовки води для пиття хлору, неефективних каугулянтів і флокулянтів, відсутність абсорбційних фільтрів з активованим вугіллям і т.п. призводить до потрапляння у питну воду уманчан значної кількості органічних та неорганічних забруднювачів, спільна дія яких на організм людини, особливо в умовах радіаційного навантаження, викликає реальну загрозу здоров’ю та життю мешканців Умані».

Залишається вірити, що цей проект не лише Руслані принесе приємні емоції від новенького ноутбука та титулу, а й мешканці Умані зможуть насолоджуватися здоровою питною водою від практичного впровадження бізнес-плану. Час покаже…

Фото з osvita.com

About the Author:

Leave A Comment