В день толерантноті черкащан об’єднало «Полотно миру»

Home/Новини/В день толерантноті черкащан об’єднало «Полотно миру»

В день толерантноті черкащан об’єднало «Полотно миру»

Сергій Слинько

Відзначати Всесвітній день толерантності (16 листопада) в Черкасах стало традиційним. Яскравим дійством відсвяткували Черкаси цей день – головною вулицею міста десятки волонтерів пронесли Полотно Миру – 40 метрове панно, зшите з сотень клаптиків, на яких всі бажаючі жителі Черкаської області: школярі, студенти, представники громадських організацій, ЗМІ та влади, висловили (вишили, намалювали, наклеїли, написали тощо) власне бачення толерантності. Таким чином до дружнього полотна були пришиті клаптики з Тальнівського, Смілянського, Канівського, Маньківського, Городищенського, Камянського, Лисянського районів Черкащини. Також неабияку активність проявили черкаські школи № 19, 24,34, 31,14, 12, 23,3 і багато інших. В понеділок зранку доєднали свої частинки панно й структурні підрозділи обласної державної адміністрації.

Після урочистої ходи, «Полотно миру» було розміщене на театральній площі, і кожен бажаючий міг побачити цей спільний творчий витвір.  Яскравий символ взаємоповаги та доброти прикрасило велике серце толерантності із запалених свічок. А волонтери проявляли свою толерантність через проведення весел

их флеш-мобів: «Безкоштовні обійми» та «Школа галантності», пропонуючи простим перехожим обійнятися і пригадавши правила етикету – при виході з автобусу чоловіки мають подавати руку жінкам.

На запитання, чому саме в такий спосіб  проходить акція, Ольга Галушко – спеціаліст Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, відповіла: «Наша мета – примножити та закріпити серед черкасців мову миру і толерантності, і тільки долучившись особисто, люди зможуть відчути свою відповідальність та значимість у цій справі. Останнім часом, щоб достукатися до людських сердець – їх  треба шокувати: просто обійняти  чи подати руку незнайомій людині на вулиці».

Ініціатором акції є Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр в партнерстві з навчальними закладами області, студентами інституту природничих наук ЧНУ ім. Б.Хмельницького, проектом ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні».

zp8497586rq
By |Ноябрь 17th, 2010|Новини|Комментарии к записи В день толерантноті черкащан об’єднало «Полотно миру» отключены

About the Author: