Сергій Слинько

В Києві відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України», який був організований Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з Міністерством культури і туризму України та Національною спілкою фотохудожників України.

За звання найкращих змагалися 300 фоторобіт, що надійшли на конкурс із 19 регіонів України. Компетентне журі відібрало 24 найкращі роботи у восьми номінаціях: «Молодь і держава», «Професії молодих», «Талановита молодь України», «Українське студентство», «Дозвілля молоді», «Вибір молоді – здоров’я», «Всі різні – всі рівні» та «Нас єднає Україна».

Відкриваючи урочистості, заступник міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Світлана Толстоухова наголосила на важливості та необхідності такого заходу: «Це

й фотоконкурс дав можливість талановитим молодим людям висловити все, що їх турбує : життя, здоров'я, сім'я, любов — ці одвічні цінності, які за усіх часів були значущими для всього людства» – сказала заступник міністра.

Вона також закликала всіх охочих брати участь у фотоконкурсі «Молоде обличчя України» у наступному році і пообіцяла молодим талантам підтримку від Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Оптимізм та життєстверджуючу силу фоторобіт, які брали участь у конкурсі, відзначив заступник Міністра культури і туризму України Тимофій Кохан і голова Національної спілки фотохудожників України Миколай Іваненко, який був членом журі.

Логічним завершенням урочистих виступів стало нагородження лауреатів та переможців. Черкащани тут посіли перше місце у номінації «Нас єднає Україна» за фотороботу «Ми діти твої, Україно» Алли Халудрової з м. Кам'янка та третє місце – Сергій Слинько за фотороботу «Україна – це ТИ!» у рубриці «Талановита молодь України».

zp8497586rq