Більше семи тисяч он-лайн-голосів сервер зафіксував за Черкаських лідерів!!! – нагородження переможців

Home/Молодіжні лідери Черкащини-2010, Новини/Більше семи тисяч он-лайн-голосів сервер зафіксував за Черкаських лідерів!!! – нагородження переможців

Більше семи тисяч он-лайн-голосів сервер зафіксував за Черкаських лідерів!!! – нагородження переможців

Сергій Слинько

27.12.2010 нарешті молодь почує ім’я Молодіжного лідера Черкащини-2010. Того, за кого всі останні півроку кожен бажаючий мав змогу он-лайн проголосувати та дати оцінку його громадській чи професійній діяльності.

Загалом учасником конкурсу могла стати будь-яка молода людина, яка має значні досягнення у молодіжному середовищі області. Основним критерієм оцінки був результат та суспільний вплив реалізованих громадсько-корисних проектів, які здійснювалися людиною на теренах Черкаської області протягом 2010 року.

Це голосування стало першим «он-лайн визнанням» лідера Черкащанами, аналогів якому в Україні поки не було.

Сервер зафіксував більше семи тисяч голосів за Черкаських лідерів!!! Однак оголосити переможця виявилося не так і просто, оскільки будь-яка інформаційна система не має шансів бути захищеною на 100%. Хоча організатори і зробили голосування максимально захищеним, все ж сервер зафіксував досить багато фальсифікованих балів, розібратися з якими залишається громадській експертній комісії з 13 осіб. Експерти за годину до нагородження самі колегіально зроблять висновки та приймуть рішення про зняття того чи іншого балу і, як наслідок, визнання переможців.

Місце проведення – Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр (м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, к. 26).

Організатори: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр

Деталі на http://mrc.ck.ua/cat/mol-lider.

About the Author:

Leave A Comment