Сергій Слинько

Я глибоко стурбований тією ситуацією, яка виникла навколо он-лайн голосування за молоду людину року на Черкащині – хід голосування останнім часом змінюється, подеколи погодинно, і відразу кілька кандидатів звернулися з проханням роз’яснити причини.

Як програміст за фахом можу сказати, що будь-яке інтернет-голосування не може бути на 100 % захищеним. Зі своєї сторони ми його зробили максимально-захищеним, виходячи з наших можливостей.

Що ж до ходу голосування особисто я не маю зараз напевно права робити самостійно висновки. А збирати експертну раду за 3 дня до завершення голосування напевно мало доречно. Тому пропоную зібрати ч

ленів експертної ради в день нагородження. Тоді ж розглянути ввесь хід голосування (він постійно автоматично фіксується) і всі нечесно зароблені бали стануть явними. Вже експертна комісія хай сама колегіально робить висновки і приймає рішення про зняття того чи іншого балу і як наслідок визнання переможця.

Таким чином переможцем стане той, хто чесно набере найбільшу кількість голосів. Виходячи із даних на сторінках кандидатів, то це «рейтинг» помножено на кількість тих, хто проголосував (Rating *votes cast)

Наразі управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА передбачило кошти для нагородження переможців. Точна дата, місце та формат розробляється. Якщо є пропозиції, будемо раді їх врахувати.

Чекаємо Ваших пропозицій та зауважень на сайті у коментарях або ж в будь-який інший для Вас зручний формат.

zp8497586rq