Голосування за молодіжного лідера Черкащини закінчилося!!!

Home/Молодіжні лідери Черкащини-2010, Новини/Голосування за молодіжного лідера Черкащини закінчилося!!!

Голосування за молодіжного лідера Черкащини закінчилося!!!

З завершенням робочого дня голосування за Людину року на Черкащині добігло кінця. Такого типу голосування відбувалося вперше і виявилося надиво цікавим і навіть дещо скандальним – всі відвідувачі сайту отримали змогу стати свідками стрімкого злету рейтингу деяких кандидатів і навіть стрімкого падіння інших.

Наразі вже сам перегляд ходу голосування, поки що тільки по IP-адресах, дуже здивував організаторів: за одного з кандидатів з інтервалом у одну хвилину здійснювалося голосування десятками протягом тривалого часу з одного айпішніка!!! – справа рук «майстра». Натомість деякі «фанати» систематично здійснювали не лише голосування високими балами за свого улюбленця, а й псували рейтинг іншому кандидату одиничками.

Це стало можливим в зв’язку з тим, що у провайдерів не така вже й велика кількість точок виходу до Всесвітньої мережі Інтернет і якщо ми б поставили обмеження виключно раз голосувати з одного ІP, автоматично не дали змогу проголосувати навіть членам нашого колективу, де під одним «ІР» знаходиться більше десятка комп’ютерів. На щастя вся інформація про хід голосування автоматично та ретельно фіксувалася сервером і організаторам нічого не з залишається як передати її експертній раді для ознайомлення. Надіюся що експертна рада колегіально зможе визначити де мали місце фальсифікації і кому доведеться ліквідувати нечесно зароблену частину голосів.

Враховуючи ці та інші зафіксовані фальсифікати озвучувати ім’я лідера наразі стало не можливо. Однак  автоматичний рейтинг сервера має такий вигляд:

[starrating template_id=4 rows=20 ]

Вже в другій декаді грудня відбудеться засідання експертної ради і титул Молодої людини року на Черкащині знайде свого заслуженого і без сумнівів власника. Точна дата буде повідомлена в ел. розсилках та на цьому сайті.

About the Author:

3 комментария

 1. Мария 21.12.2010 at 12:39

  если же голосовали с одного IP адресса, то это не честно. Я тоже видела, что можно голосовать несколько раз, лишь удалив куки и нажав F5. Я даже так раз три и проголосовала за одну девушку, но потом подумала, что это не честно. А если ситуация такого характера, то надо онулировать голосование.
  Кстати, когда я голосовала, то увидела, что голоса за кандидата Плахуту и Свояк росли как на дрожжах. Просто за одну минуту у них появилось несколько десятков голосов. А это нереально, потому как при такой посещаемости сайт должен быть мега популярным. А как мы знаем, такого нет. То есть это все брехня. Я посмеялась и подумала, что организаторы им обязательно почистят рейтинг, а теперь смотрю, что этого не случилось и теперь я в шоке, что рейтинг огласили такой как он есть.

 2. webmaster 21.12.2010 at 14:00

  Дякуємо Маріє за Ваш коментар! Ситуації про які Ви згадали, нажаль, мали місце у ході голосування, цьому свідками були всі ми. Враховуючи в тому числі і ту ситуацію про яку йдеться у Вашому коментарі, ми оприлюднили лише автоматичний рейтинг серверу. Що ж до переможця — Молодої людини року на Черкащині — почитайте будь ласка уважніше всю статтю…)

 3. Анатолій Рекун, Юрій Новіков 28.12.2010 at 10:26

  Наша думка, що взагалі конкурс «Лідер Черкащини» чи «Молодіжний лідер» дуже шкідливий. Крім розвитку негативний якостей особистості, таких як марнославство та гординя, він, власне, нічого не дає. До того ж ще спонукає людей до брехні. Тож краще свій час витрачати на більш корисні справи.

Leave A Comment