Як довго Ти хочеш бути молодим?

Home/Новини/Як довго Ти хочеш бути молодим?

Як довго Ти хочеш бути молодим?

Сергій Слинько

Таке релятивне питання ставить сьогодні Черкаський обласний молодіжний центр перед черкащанами? Передумовою стала звістка у нових медіа та від «молодіжного» міністерства про перспективу значного скорочення віку молоді. Зокрема на  ІМК заступник міністра, С.Толстоухова, повідомила про евентуальне зменшення віку молоді на 11 років. Разом з тим у офіційному зверненні… до обласних, Київських та Севастопольських міських державних адміністрацій, а також Ради Міністрів АР Крим йдеться про задум скорочення вікового цензу на 7 років. Зокрема у листі зазначається що «встановлення вікової межі молоді з 14 до 29 років сприятиме створенню економічних, соціальних та правових чинників, спрямоване на повне задоволення потреб і запитів молодих людей, що в свою чергу дасть можливість забезпечити ефективність державної політики щодо соціального становлення та розвитку молоді».

Свою думку щодо віку молоді кожен має змогу виразити тут до 10.01.2011 включно. Також на цій сторінці обласний молодіжний ресурсний центр запрошує коментувати всіх громадськоактивних та свідомих українців.

Особисто хочу поручитися, що кожна думка буде врахована в аналітичному звіті, який ми підготовимо за результатами цього опитування і направимо до ОДА. В цьому можна буде переконатися, адже звіт також публічно розмістимо на нашому сайті.

З ОДА вже аналітику направлять до міністерства.

By |Декабрь 21st, 2010|Новини|1 Comment

About the Author:

One Comment

 1. Сергій 06.01.2011 at 17:54

  В індивідуальному розвитку людини виділяють такі періоди:
  1. юнацький: юнаки —17-21 рік, дівчата —16-20 років;
  2. зрілий вік (перший період): чоловіки — 22-36 років, жінки — 21-35 років;
  3. зрілий вік (другий період): чоловіки — 36-60 років, жінки — 36-55 років;
  4. похилий вік: чоловіки — 61-74 роки, жінки — 56-74 роки;
  5. старий вік: 75-90 років;
  6. довгожителі: 90 років і більше.

  Саме тому цілком логічно було б вік молоді зберегти до 36 років, завершуючи першим періодом зрілого віку. А пенсійний вік, відповідно, має бути з настанням похилого віку.

Leave A Comment