Безпечний інтернет для Шполи та Черкас

Home/Новини/Безпечний інтернет для Шполи та Черкас

Безпечний інтернет для Шполи та Черкас

Інтернет перестав бути просто системою схову та передачі величезних об’ємів інформації, як це було раніше, та став шаром нашої повсякденної реальності та сферою життєдіяльності великої кількості людей.

Завдяки ініціативі Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та програмі Microsoft «Партнерство в навчанні» («On-ляндія» —інтерактивний курс з інтернет-безпеки), Інтернет став більш безпечним для учнів 3-9 класів ЗОШ № 2 м. Шполи (15.12.2010) та вчителів спеціальної ЗОШ –інтернату ЧОР № 16 (4.01.2011).

Учасники занять змогли засвоїти основи безпечної роботи в Iнтернетi, ризики, пов’язані з використанням Інтернету та способи захисту від них.

Взявши участь у таких заняттях, учні та педагоги шкіл зауважили, що легше працювати та насолоджуватися можливостями навчання, розваг, спілкування зі шкільними друзями або просто місцем, де вони можуть розслабитися чи досліджувати щось, знаючи певний набір правил-порад, дотримуючись яких, всі вони легше та спокійніше зможуть досягати поставлену мету

By |Январь 4th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment