Черкащани вважають, що віковий ценз молоді має залишитися без змін (14-35 років)

Home/Новини/Черкащани вважають, що віковий ценз молоді має залишитися без змін (14-35 років)

Черкащани вважають, що віковий ценз молоді має залишитися без змін (14-35 років)

Сергій Слинько

Про це свідчать результатами он-лайн обговорення пропозицій «молодіжного» міністерства щодо пониження віку молоді.

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр ще у грудні 2010 року запропонував поширити інформацію про можливість участі в обговоренні зміни вікових границь молоді засобам масової інформації, інформ-агенціям, інтернет-ресурсам територіальним відділам сім’ї-молоді. Запрошення взяти участь також отримали громадські організації Черкащини та сотні користувачів соціальної мережі «вконтакті».

Таким чином за результатами обговорення та опитування 64% респондентів висловили позицію залишити нинішні вікові рамки молоді від 14 до 35 років. Вирішальними тут стали аргументи від економічних (можливість участі у молодіжних програмах житлового кредитування, житлобудування, нагородження…) до психологічних (перший період зрілого віку чоловіки – 22-36 років, жінки – 21-35) і навіть – емоційних («мне бы было не приятно и даже страшно осознавать, что через год я уже буду не молодой…»).

Основні аргументи учасників обговорення/опитування

14-35 Сергій,

В індивідуальному розвитку людини виділяють такі періоди:

1.  юнацький: юнаки – 17-21 рік, дівчата – 16-20років;

2.  зрілий вік (перший період): чоловіки — 22-36 років, жінки — 21-35 років;

3.  зрілий вік (другий період): чоловіки – 36-60 років, жінки – 36-55 років;

4.  похилий вік: чоловіки – 61-74 роки, жінки – 56-74 роки;

5.  старий вік: 75-90 років;

6.  довгожителі: 90 років і більше.

Саме тому цілком логічно було б вік молоді зберегти до 36 років, завершуючи першим періодом зрілого віку. А пенсійний вік, відповідно, має бути з настанням похилого віку.

відповідно, має бути з настанням похилого віку.

14-35 Тому, що це забезпечує підтримку державою молодих людей, що у наш час важливо.

Також це консолідує всі молодші покоління.

14-29 Багато людей закінчують універ в віці 24-25 років, вони мають організаторські здібності, бажання працювати в сфері молодіжного розвитку. Тому вік повинен бути «з запасом» для реалізації їх проектів. Також я би назва людей після 25 років біль зрілим в плані бачення тих чи інших проблем і їх життєвий досвід підказує як правильніше проводити молодіжну політику. Сюди входить робота зі спонсорами, певні зв’язки з бізнесом і т.д. Тому обмежувати їх 24 роками не правильно. Вже після 29 людина залишаючись молодою повинна сама заробляти і бути дорослою.
14-35 В нашій країні молодь не має ні конкретних перспектив, ні впевненості в майбутньому. Зменшивши ще й вік молоді, молоді сім»ї 30 років не матимуть хоч якихось додаткових можливостей для самозабезпечення (як наприклад, молодіжні кредити, молодіжне житлобудування).
14-35 Мне 23 года, у меня очень много друзей и знакомых, которым за 30 лет, я не чувствую разницы в годах, у меня язык не повернется сказать что они не молодые, никто на свои года даже не выглядит. Но мне бы было не приятно и даже страшно осознавать, что через год я уже буду не молодой…
14-29 Тому що я в цьому діапазоні)
14-35 Олексій, 24 роки. Я вважаю, що вік до 36 років має вважатися молодим. Якщо держава Україна постійно підвищує поріг пенсійного віку — намагається доїти свій народ до останньої краплі крові — то нехай держава Україна має совість зробити максимально довгим молодий вік людини. Справа у тому, що під цим криється не лише біологічний та робочоздатний вік, а й постійний пошук влади зідрати зі свого народу якомога більше, та зменшити навантаження на бюджет врізаючи пільги молоді та залишаючи можливості мати пільги особливо на житло. Я не бачу перспективи побачити допомогу від держави взагалі до старості та будую майбутній дім своїми руками.
14-35 У 22-36 років людина перебуває на першому етапі зрілого віку, та саме цей період життя і є та молодість про яку йдеться. Для розуміння нагадаю, що перед цим періодом життя йде, ще: дитинство, підлітковість і юність.
18-30 Тому що до 18 років — це діти…а більше 30 — це вже зрілі люди, які  часто мають власні сім’ї та дітей
14-29 я знаю по себе — в этом возрасте молодые люди самые активные в физическом, умственном и духовном плане. Этот период полон энергии и открытий, после него — пассивность.
14-29 тому що це молодь
14-35 В Україні більша кількість соціальних програм спрямовані на розвиток молоді, зменшивши даний вік велика кількість людей залишиться без підтримки, допомоги у розвитку тощо.
14-35 Зараз дуже часто освіту отримують не відразу після школи. При цьому фінансових можливостей у молоді більше не стало. І якщо зменшити віковий поріг, то молодий спеціаліст не зможе претендувати на програму молодіжного кредитування на квартиру.

By |Январь 11th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment