Наука в ліс не йде…

Home/Новини/Наука в ліс не йде…

Наука в ліс не йде…

Приємно споглядати успішні результати своєї роботи, особливо коли зворотній зв’язок не заставляє на себе довго чекати.

25 грудня 2010 року 20 учнів та студентів – представників 8 навчальних закладів м. Золотоноші пройшли навчальний тренінг для тренерів у рамках соціального проекту Майкрософт «Онляндія – безпека дітей в Інтернет» та за сприяння проекту ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні». Метою даного тренінгу було не просто попередити молодь про небезпеки, які  є в мережі Інтернет але й навчити останніх технології проведення подібних занять для своїх однолітків. Так званий принцип «рівний-рівному», або, як його називає тренер – національний волонтер ВООН Світлана Собова – «соціальний мережевий маркетинг».

Одним із основних завдань тренера було не просто показати форму проведення тренінгового заняття, але й мотивувати його учасників, щоб вони у найближчому майбутньому, після завершення тренінгу – самостійно провели подібні для друзів і однокласників у своїй школі. Попередньо із адміністрацією навчальних закладів було погоджено, що вони сприятимуть своїм учням у цьому процесі: нададуть приміщення та необхідне обладнання.

Найприємніше, що учасники тренінгу, а після  нього – вже сертифіковані тренери, не стали відкладати надовго проведення тренінгу «Безпека дітей в Інтернет», а одразу ж приступили до роботи. Протягом кінця грудня 2010 року та почату січня 2011 року тренінги з безпеки в Інтернет пройшли у 8 навчальних закладах міста Золотоноша і охопили близько150 учнів.

Допомагала у проведенні тренінгів волонтерам керівник Золотоніського молодіжного центру – Оксана Черв’якова, основним завданням якої було домовитися із адміністрацією шкіл про співпрацю та допомогти налаштувати технічне обладнання, все ж інше — волонтери робили самостійно. Таким чином про Онляндію дізналися у Золотоноші, а місцевий молодіжний центр здобув для себе 20 нових волонтерів-тренерів, які після першого успішного досвіду готові працювати далі.

By |Январь 19th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment