До ДНЯ ЗАКОХАНИХ молодь готує акцію просвітнийцько-інформаційну

Home/Новини/До ДНЯ ЗАКОХАНИХ молодь готує акцію просвітнийцько-інформаційну

До ДНЯ ЗАКОХАНИХ молодь готує акцію просвітнийцько-інформаційну

Сергій Слинько

14 лютого 2010 року Черкаська молодь об’єднається в арт-мобі «Кохання важливе – захистіть його»: спочатку спеціально підготовлені волонтери розміщуються на площі у формі серця, до них доєднаються всі бажаючі, через 30 секунд перестроюються у форму презервативу і ще 30 секунд знову перестроюються у серце, ще раз анімація з людей набуває форми презервативу та серця. Потім учасникивільно розходяться.

В ході акції волонтери розповсюджуватимуть інформаційно-просвітницькі матеріали, розроблених проектом USAID «Разом до здоров’я» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я та презервативи. Щоб якомога ясніше донести до студентів потребу в захищеному коханні волонтери будуть під парасольками з наліпленими сердечками – мовляв, парасоля нас захищає від дощу, так само й презерватив захищає від ВІЛ/СНІДу та небажаної вагітності. Поруч з волонтерами планується участь лікарі Центру планування сім’ї та центру ВІЛ/СНІДУ, які в разі необхідності проводитимуть консультації і відповідатимуть на запитання щодо збереження репродуктивного здоров’я. Також за бажанням студентів, зможуть провести безкоштовний тест на ВІЛ/СНІД у мобільній амбулаторії.

Загалом завданням акції є формування усвідомленого ставлення молоді до здорового способу життя, до безпечної сексуальної поведінки, зокрема профілактики ІПСШ (інфекцій, що передаються статевим шляхом) та ВІЛ і збереження репродуктивного здоров’я за допомогою проведення просвітницької акцій серед студентської молоді.

Такі акції відбудуться в місцях найбільшої концентрації молоді – Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького та Черкаському державному технологічному університеті з 9.50 до 14.50.

Учасником акції зможуть стати всі бажаючі:

9.50-12.00 – Черкаський державний технологічний університет — фойє 1 і 2 корпусів + 11.45 – арт-моб на площі знань.

12.30-14-50 – Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького – фойє першого та другого навчальних корпусів + 12.35 – арт-моб на площі біля погруддя Б.Хмельницького.

Представники ЗМІ запрошуються 14 лютого 2010 року о 12.35 на площу біля центрального корпусу Черкаського нац. університету – Черкаси, бул. Шевченка, 81. (Будуть передбачені місця зйомки для фотокореспондентів та телеоператорів).

Організатор: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр у партнерстві з Центром планування сім’ї, проектом USAID «Разом до здоров’я», ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс» за сприяння Регіональної неприбуткової громадської організації «Центр соціального партнерства» та Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф.

Контактна особа – Сергій Слинько, 36-00-59, 0674731152, 0938633688

By |Февраль 9th, 2011|Новини|2 комментария

About the Author:

2 комментария

  1. Іван Романенко 01.03.2011 at 11:54

    Маю впенвненість, що пишорення ідеї безпечного сексу тільки поширює вплив захворювання на Віл-Снід, а ось ідея сексуальної чистоти якраз є 100% захистом від негативних явищ дошлюбного статевого життя… Іван Романенко Молодіжна організація «Срібна обручка»

  2. Сергій 04.03.2011 at 09:47

    Згідний з Іван Романенко

Leave A Comment