Бажаєте покращити свої знання з англійської мови?

Вважаєте, що вивчати мову ефективніше спілкуючись із її носіями?

Готові працювати в групі заради досягнення мети?

Тоді запрошуємо вас на «Табір англійської мови»!

Що таке «English camp»?

Це зустрічі для бажаючих покращити свій рівень володіння англійською мовою, які проходитимуть кожну першу суботу місяця, протягом 2011 року (перша зустріч відбудеться 5 березня 2011 р.). Організація табору передбачає роботу в групах по 7-8 осіб, які займаються під керівництвом волонтера Корпусу миру (доброволець з США). Протягом 5 годинного заняття всі групи проходять п’ять «станцій», кожна з яких передбачає певний рід занять: читання; граматика; слухання; дискутування та ігри. Заняття на всіх станціях має об’єднуючу тему, яка попередньо узгоджується із учасниками.

Хто може брати участь?

Учасниками English camp можуть стати особи, які проживають в м. Черкаси чи найближчих населених пунктах, віком від 15 років та старші, які вже мають розмовний рівень володіння англійською мовою.

Умови участі:

Участь у English Camp є безкоштовною. Заняття проходитимуть на базі навчального закладу чи бібліотеки в м. Черкаси у першу суботу місяця із 10.00 до 15.00.

Заняття передбачають роботу у малих (7-8 осіб) та у великій (40 осіб) групах.

Під час роботи передбачені кава-пауза та обід, який не забезпечується організаторами, тобто, учасники можуть за спільною домовленістю  замовити невеликий ланч (піца) оплативши його самостійно на місце проведення занять, взяти бутерброди з дому або разом піти до кафе, щоб час обідньої перерви також присвятити неформальному спілкуванню англійською мовою.

Що треба зробити, щоб стати учасником English Camp?

Заповнити он-лайн аплікаційну форму та дочекатися листа по e-mail чи телефонного дзвінка від організаторів, які повідомлять місце зустрічі.

P.S.: у зв’язку із обмеженою кількістю місць (40), організатори беруть на себе право відбору учасників за результатами аналізу надісланих анкет.

4 Комментария к “Удосконалюй свою англійську з нами!”

  • Чудово, що є така можливість для вдосконалення знань англійської. Питання: чи в 2012 році планується такий захід?

  • Чи багато було бажаючих? Які враження після занять (зустрічей)?

  • Чи проводяться в Черкасах ще якісь тренінги з удосконалення рівня володіння англійською мовою, чи тренінги, семінари по підвищенню кваліфікації для вчителів англійської мови? Дуже вдячна за відповідь.

  • Чесно признаюся. що я не був присутнім на заняттях, однак знаю, що вони проходили щомісячно, учасників набиралося щоразу більше 40. Враховуючи кількість учасників можна судити про їх високу якість. До того ж заняття проводили справжні носії англ. мови — волонтери Корпусу Миру. Участь у заняттях була безкоштовною. Про цьогорічні зустрічі можна контактувати з Світланою Собовою, її мобільний номер телефону скидаю на ел. почту Людмилі.
    Про інші тренінги з удосконалення рівня володіння англійською мовою, чи тренінги, семінари по підвищенню кваліфікації для вчителів англійської мови ми інформації наразі не маємо.

    З повагою адміністратор сайту, Сергій Слинько

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *