Сергій Слинько

10 лютого 2011 року вперше нове керівництво Черкаської ОДА та обл. ради сядуть за «круглий стіл» з громадськими організаціями області, які працюють з молоддю. Мова піде про можливості та перспективи реалізації молодіжної політики в області.

Мета заходу – створення моделі взаємодії ефективного партнерства органів державної влади та громадських організацій щодо підвищення ефективності реалізації державної молодіжної політики, напрацювання нових механізмів у реалізації молодіжних ініціатив, запроваджень ефективних форм роботи з молоддю, залученні її до активної громадської діяльності та звітування перед громадою щодо діяльності Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру у сфері молодіжної політики.

У роботі круглого столу передбачається участь Тимошенка Юрія Васильовича – заступника голови облдержадміністрації, Касяна Василя Петровича – заступника голови обласної ради, Берези Вадима Олексійовича – начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Круглий стіл розпочнеться 10.02.2011 об 11.00 у приміщенні прес-центру Черкаської ОДА.

Виключно для повного наповнення учасниками зали прес-центру та пришвидшення процедури реєстрації там, організатори звертаються із проханням завчасно заповнити коротку аплікаційну форму.

Деталі – Сергій Слинько – 36-00-59, 093 863 36 88, 067 473 11 52.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *