Запрошуємо на майстер-клас з PR для громадських організацій

Home/Новини/Запрошуємо на майстер-клас з PR для громадських організацій

Запрошуємо на майстер-клас з PR для громадських організацій

PR – є одним із аспектів життя громадської організації, якому зазвичай приділяється найменше уваги, хоча потреба у ньому є чи не найголовнішою. Адже саме від уміння організації розповісти про себе та свою діяльність, залежить — чи знає про неї громадськість, партнери, влада, потенційні донорські організації тощо.

З метою підвищення «PR-здібностей» громадських організацій Черкас та Черкаської області, партнерські організації: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, фотоклуб «Дзеркало», РНГО «Центр соціального партнерства» та проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні», об’єднали свої зусилля у підготовці та проведенні майстер-класу для представників громадського сектору «PR для ГО».

Захід відбудеться 12 березня 2011 року з 10.00 до 13.30 в приміщенні Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру (м. Черкаси, вул. Смілянська. 23, оф. 28).

Майстер-клас складається із 4 блоків:

1 – Презентація «Інструменти сучасного PR»

2 – «Новітні медіа» та їх використання в презентації діяльності ГО: соціальні мережі, блоги, форуми, сайти та громадські портали, вірусне відео, розсилка новин, он-лайн анкети тощо.

3 – Використання фото online casino і відео в роботі ГО: як підготуватися до процесу зйомки; як провести зйомку; як використати фото і відео матеріал на користь організації.

4 – 10 правил ефективної роботи зі ЗМІ: як складати прес-анонси та прес-релізи; як запросити ЗМІ, щоб вони прийшли і з кращої сторони висвітлили захід ГО – погляд журналіста та громадського діяча.

Організаційний внесок – 20 грн. Всі учасники отримають електронні версій матеріалів, презентованих під час майстер-класу.

Для того, щоб взяти участь у заході, потрібно заповнити он-лайн анкету. Організатори повідомлять про деталі у електронному або телефонному режимі до 7 березня.

By |Февраль 10th, 2011|Новини|2 комментария

About the Author:

2 комментария

  1. Даниил 02.03.2011 at 17:36

    Майстер-клас проводиться тільки для представників громадських організацій? Чи можливо взяти участь у ньому звичайному громадянину України?

  2. webmaster 02.03.2011 at 19:04

    Думаю, що так. Подавайте анкету!

Leave A Comment