Сергій Слинько

В цьому вкотре переконують волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, які вже другий рік регулярно відвідують дитяче відділення Черкаського онкодиспансеру та Черкаський обласний спеціалізований притулком для дітей «Теплий дім». До 8 березня волонтери, більшість з яких дівчата, не могли залишити дітей увагою. І подарували маленьким співгромадянам інтерактивну виставу про народи світу – кожен з учасників представляв певний культурний елемент тії чи іншої країни – одягом, танцем, поведінкою, манерою спілкування… Після знайомства з національними традиціями «іноземець» пропонував інтерактивну гру з аудиторією: діти співали, танцювали, робили орігамі, дарували компліменти дівчатам, готували один одному вітальні листівки, веселилися і просто гарно проводили час. Найактивніших заохочували солодкими подарунками.

Організаторками цих свят виступали дві юні активістки – Аліна та Марина. Аліна Кордюк – заступник директора Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Для неї такі заходи:

— «поклик душі. Життя це бумеранг «Що посієш, те і пожнеш». До того ж мене батьки  вчили відноситися до людей так, як ти хочеш, що ставилися до тебе. От я намагаюся робити все, що в моїх силах».

 

Майбутньому соціальному педагогу, а нині магістранці Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Марині Скибі, такі заходи імпонують, як практична складова її професії. Дівчина признається:

«з дітьми працювати легко, а тяжко організувати. Для нашого міста абсолютно не проблема зібрати волонтерів на подібні заходи,  однак склад їх постійно змінюються і бувають різні складності в їх спільній діяльності.  Разом з тим в роботі з такими дітьми отримуєш велике задоволення, масу позитивних емоцій і всі труднощі швидко забуваються».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *