«Збережи життя!» закликають молодь у Золотоноші

Home/Новини/«Збережи життя!» закликають молодь у Золотоноші

«Збережи життя!» закликають молодь у Золотоноші

Проблема ВІЛ/СНІД, хоч і вже досить обговорювалася на теренах громадськості Черкащини, та все ж не втрачає своєї актуальності, через високий рівень та швидкість розповсюдження. Задля того, щоб запобігти такому катастрофічному поширенню ВІЛ на території та в середовищі Золотоніської молоді свої зусилля об’єднали кілька організацій: відділ у справах сім’ї та молоді м. Золотоноша, МГО «Центр розвитку молоді», програма Корпус миру США в Україні, Золотоніський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр  та Проект ПРООН «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні».

Результатом співпраці волонтерки Корпусу миру США в Україні – Ванесси Рой та керівника Золотоніського молодіжного центру – Оксани Черв’якової стало написання проекту «Збережи життя», який згодом був підтриманий та профінансований однією із програм Корпусу миру.

Реалізація проекту включає у себе: проведення конкурсу малюнків серед школярів міста на тему профілактики ВІЛ/СНІД. Наразі вже відомі переможці конкурсу і скоро їхні роботи побачить вся Золотоноша у вигляді плакатів, кишенькових календариків та наліпок.

Інший крок, який було зроблено в рамках проекту «Збережи життя» протягом 21-22 березня – стало проведення двох тренінгів з профілактики ВІЛ/СНІД: для вчителів місцевих шкіл та для учнів – волонтерів, які у найближчому майбутньому будуть проводити подібні заходи для своїх однолітків у школах за принципом «рівний-рівному».

На черзі – фестиваль соціальних театрів із творчих колективів навчальних закладів міста та завершальний круглий стіл із вироблення спільного плану дій для подальшої роботи у напрямі запобігання розповсюдження ВІЛ/СНІД та виховання толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

«Наша проблема – у незнанні», — зауважила одна із учасниць тренінгу для вчителів: «Йшовши на тренінг – ми думали, що знаємо багато з даної теми, а після 6 годин цікавої роботи у колі колег та під керівництвом спеціаліста – ми зрозуміли, що нічого не знали. А зараз ми готові  поширювати свої знання серед колег, учнів та їхніх батьків». Тож, сподіваємося, що гарний старт золотонісців дасть і гарні результати на фініші!

By |Март 22nd, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment