240 тис. грн. отримали молоді Черкащани на реалізацію своїх ініціатив

Home/Новини/240 тис. грн. отримали молоді Черкащани на реалізацію своїх ініціатив

240 тис. грн. отримали молоді Черкащани на реалізацію своїх ініціатив

Сергій Слинько

5 квітня 2011 року у приміщення обласної філармонії 20 кращих молодих Черкащан презентували свої проекти широкому загалу в рамках першого обласного Форуму молодіжних ініціатив та проектів Черкащини. Їх відібрала фахова експертна рада з більш як семидесяти отриманих ідей з майже усіх куточків Черкащини. Банера з коротким описом ініціатив були розміщені у холі філармонії, біля кожного проекту знаходилися автори, які охоче надавали детальну інформацію про власні ініціативи всім бажаючим та відповідали на запитання.

Завітав на урочистості і губернатор С.Б.Тулуб, під патронатом якого проходив форум. Голова держадміністрації області у супроводі високо посадовців області особисто познайомився з усіма проектами та їх авторами. Далі учасники та представники адміністрації перемістилися до зали філармонії, де Сергій Борисович спільно з головою обласної ради Валерія Петровича Черняка відкрили конверти з переможцями у чотирьох  номінаціях та озвучили їх імена за 1-3 місця.

Таким чином перемогу здобули:

Номінація «Культура»

І місце – Анна Бабкова – «Молодь за відновлення клубу в с. Вершаці, Чигиринського району».

ІІ місце – Аліна Харенко – «Створення обласного фонду аудіо-записів музичного фольклору Черкащини».

ІІІ місце – Лілія Таібова – «Молодіжна Арт-галерея».

Номінація «Підприємництво»

І місце – Віктор Велівченко – «Створення соціального підприємства «Центр соціального видавництва».

ІІ місце – Володимир Єрмоленко – «Альтернативні джерела енергії».

ІІІ місце – Віталій Шелестовський – «Вирощування ранньої капусти розсадним способом у фермерському господарстві «Церес» Жашківського району Черкаської області».

Номінація «Наука»

І місце – Володимир Єрмоленко – «Біологічно активні добрива».

ІІ місце – Максим Михлик – «Школа молодого політика – 2011».

ІІІ місце – Дмитро Яровий – «Терраатмосферний електрогенератор».

Номінація «Соціальна сфера»

І місце – Сергій Слинько – «Сприяння працевлаштуванню молоді Черкащини».

ІІ місце – Олена Стрижак – «Здорова молодь – запорука успіху!».

ІІІ місце – Золотоніська міська молодіжна громадська організація «Центр розвитку молоді» – «Екологічні вихідні». 

Переможці отримали сертифікати на 10-20-30 тис. грн. відповідно до номінації, а також грамоти та квіти. Надалі з кожним номінантом укладуть договори та перерахують кошти на реалізацію їх ініціатив. В кінці року всі переможці зберуться знову та презентують свої досягнення у реалізації проектів.

Організували форум: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Головне управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр за патронату губернатора Черкаської області С.Б. Тулуба

Довідково:

Головною метою обласного форуму є заохочення молоді до підприємницької, наукової, культурної та соціально-орієнтованої діяльності, сприяння реалізації їхніх ініціатив.

У конкурсі змогли взяти участь громадяни України віком від 14 до 35 років, студентська та аспірантська молодь, а також юридичні особи, діяльність яких спрямована на підтримку та розвиток молодіжного руху в нашому регіоні. Умовою участі стала підготовка проектів-ініціатив у одній із чотирьох номінацій – «підприємництво», «культура», «наука», «соціальна сфера».

By |Апрель 6th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment