На робочих місцях та під час навчання знайомилися з репродуктивним здоров’ям та плануванням сім’ї

Home/Новини/На робочих місцях та під час навчання знайомилися з репродуктивним здоров’ям та плануванням сім’ї

На робочих місцях та під час навчання знайомилися з репродуктивним здоров’ям та плануванням сім’ї

Сучасний світ підліткової сексуальності різноманітний, неоднорідний і не вкладається у загальновизнані дорослими схеми. В цьому середовищі існують абсолютно полярні погляди на статеве життя. Поряд з орієнтацією та потягом до раннього і активного сексу, міцно тримають позиції цнотливість та бажання розпочати все “пізніше”і “незабутньо”. Сьогодення відрізняється тим, що мало хто з підлітків взагалі задумується про можливі проблеми з плануванням сім’ї та репродуктивним здоров’ям, які включають не тільки медичні, а й соціальні аспекти. Такий легковажний підхід до власного здоров’я обов’язково відобразяться на рівні культури суспільства в цілому і окремих сімей. На превеликий жаль, рівень культури планування сім’ї в Україні відстає від світового і тому потребує значного поліпшення.

Відповідно до програми «Репродуктивне здоров’я нації 2006-2015» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Разом до здоров’я» протягом квітня 2011 року тренерами Черкаського молодіжного ресурсного центру та «Центру соціального партнерства» проведено просвітницькі тренінги з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї:

—   12.04. – м. Умань для студентів професійно-аграрного ліцею

—   13.04.2011 – м. Кам’янка для соціальних педагогів, заступників директорів шкіл з виховної роботи

—   21.04.2011 – смт. Жашків для соціальних педагогів та практичних психологів

—   27.04.2011 – смт. Лисянка (цільова група – соціальні педагоги та практичні психологи).

Метою тренінгових занять в рамках проекту «Разом до здоров’я» – покращення знань, навичок, поліпшення обізнаності населення в питаннях репродуктивного здоров’я, сучасної контрацепції, що має переваги перед абортами, надання достовірної інформації з приводу доступних, якісних, безпечних та ефективних послуг і товарів для планування сім’ї.

Під час тренінгових занять тренери проекту намагалися дати зрозуміти як підліткам так і соціальним педагогам та практичним психологами, що кожного дня працюють з молоддю та їхніми проблемами, що вони можуть і повинні звертатися по допомогу до кваліфікованих спеціалістів акушерсько-гінекологічної служби (Центрів планування сім’ї). І нарешті забути про те, що обговорення сексуального життя є забороненою темою, адже ігнорування цих питань часто призводить до тяжких наслідків.

By |Апрель 30th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment