Протягом березня 2011 року тренерами Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру та РНГО «Центр соціального партнерства» проведено ряд просвітницьких тренінгів у рамках проекту «Разом до здоровя» за підтримки Агенства США з Міжнародного розвитку.

Навчанні блоки здійснювалися для різних соціальних груп:

— 17.03.2011, м. Черкаси – Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького (студенти 5-6 курсів соціальної педагогіки та соціальної роботи);

— 23.02.2011, м. Тальне – Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського університету садівництва (студенти коледжа);

24.02.2011, Талянківський аграрний коледж Уманського університету садівництва (студенти коледжу)

— 28.03.2011, м. Сміла – ЗОШ №3 – колегіум (вчителі дисципліни «Охорона безпеки життєдіяльності»), центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (1 курс, спеціальність – кондитери-кулінари)

— 29.03.2011, м. Корсунь-Шевченківський – Корсунь-Шевченківське педагогічне училище ім. Т. Шевченка (студенти училища).

Основні теми, які актуалізувались у ході тренінгових занять – це «Здоров’я», «Репродуктивне здоров’я», «Планування сім’ї» та «Сучасні методи контрацепції».

Під час проведення тренінгів тренери мали змогу знайомитися і спілкуватися з людьми різного віку, статі та соціального статусу, але попри їх освіченість та обізнаність в питаннях репродуктивного здоров’я (на їхню думку), у ході співпраці було виявлено досить значні прогалини у питаннях, які дуже важливі у житті кожної людини.

Метою тренінгових занять в рамках проекту «Разом до здоров’я» – збільшити поінформованість населення з питання репродуктивного здоров’я та сучасних методів контрацепції, була досягнута. Зворотній зв’язок з учасниками дав змогу зробити висновок, що такі тренінги потрібні для нашого населення і мають позитивний вплив на особистість.


 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *