Професіонали у здоров’ї – Черкаські волонтери

//Професіонали у здоров’ї – Черкаські волонтери

Професіонали у здоров’ї – Черкаські волонтери

Сергій Слинько

29 травня на відзначенні днів Європи волонтери Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру провели свою вже 5-ту масову акцію цього річ під лозунгом «Разом до здорового майбутнього».

Акція запам’яталася палючим сонцем та неймовірним запалом серед черкащан до інформації. Чи то вже знають, що поспілкувавшись з нашим волонтером у фірмовому одязі «Разом до здорового майбутнього», гарантовано отримаєш 2 презерватива безкоштовно та інфо-брошури розроблені проектом USAID «Разом до здоров’я» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я. Чи то волонтери ввічливі і людина не в змозі відмовити у спілкуванні, чи то недільна атмосфера так впливає… тяжко сказати, «що». Однак дедалі більше черкащан сприймає  інформацію про елементи здорового способу життя, про небезпеки, що несуть незахищені статеві відносини та про методи захисту від них. Оскільки з кожним роком все більше черкащан потерпає «від кохання». Того річ офіційно заіфіксовано 222 випадки гонореї, 3312 — трихомоніазу, 274 — хламідії. За роки епідемії СНІДу померло 502 молодих Черкащан.

Для тих, кому потрібно було отримати первинну консультацію фахівця в центральній частині євро кварталу в спеціальному наметі «Разом до здоров’я» була можливість проконсультуватися з лікарем Центру планування сім’ї.

Головні організатори: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр у партнерстві з Центром планування сім’ї, проектом USAID «Разом до здоров’я», РНГО «Центр соціального партнерства», волонтери-студенти інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького.

 

By |2011-05-30T01:07:02+00:00Май 30th, 2011|Новини|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment